Kripto Para Analisti Michael van de Poppe’tan Altcoinler İçin Sürpriz Öngörü

Bitcoin Haber

Kripto para analisti Michael van de Poppe, mevcut piyasa koşullarına rağmen altcoinlerin büyük bir patlama yapabileceği yönünde bir tahminde bulundu. Poppe, Bitcoin‘in hakimiyet oranının düşüşünün altcoinler için pozitif bir işaret olduğunu belirtti. Bu durum, altcoinlerin Bitcoin’den daha hızlı değer kazanabileceğini göstermekte.

Poppe, Bitcoin hakimiyet grafiğinin 200 haftalık Üstel Hareketli Ortalama (EMA) direncini test ettikten sonra düşmesinin, Bitcoin’in blok ödülü yarılanmasına 8-10 ay kala altcoinlerde bir artış görmeyi bekleyebileceğimizi ifade etti. Ancak, Bitcoin’in Eylül ayında yüzde 10 daha düşmesi durumunda, altcoinlerin ABD doları karşısındaki değerlerinin de düşeceğini belirtti.

Öte yandan, Poppe, en büyük altcoin olan Ethereum’un (ETH) Bitcoin karşısında yükselişte olduğunu belirtti. Ethereum’un dip seviyesini Bitcoin’in blok ödülü yarılanmasından 252 gün önce gördüğümüz gibi, ETH’nın da dip seviyesini göreceğimizi belirtti. Ethereum vadeli işlem borsa yatırım fonunun ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan (SEC) en fazla bir ay içinde onaylanacağını ekledi.

Poppe’nin paylaştığı grafiğe göre, ETH/BTC‘nin ilk olarak bin 799 dolara karşılık gelen 0.06992 BTC’ye yükselmesini bekliyor. Bu yazının yazıldığı sırada ETH/BTC paritesi bin 621 dolara karşılık gelen 0.06303 BTC’den işlem görüyor. Poppe’nin görüşlerine göre, altcoinlerin büyük bir patlama yapması ve Bitcoin’i geride bırakması bir ihtimal.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve XRP’de Son Durum: Değer Kayıpları ve Piyasa Analizi

Sonraki Haber

Bitcoin Çok Mu Pahalı? Bitcoin’i Pahalı Bulanların Yeni Gözdesi Bitcoin BSC Oluyor

İlgili Haberler