Kripto Para Analisti Capo’dan Yeni Tahminler

Bitcoin Haber

Uzun süredir kripto para piyasalarında adını duyuran analist Capo, yeni tahminlerini paylaştı. Capo, özellikle 2022’nin ikinci yarısında verdiği düşüş hedefleriyle büyük ölçüde başarıya ulaştı. Ancak, diğer analistler gibi geleceği tam olarak tahmin etme konusunda %100 başarılı olamadı. Capo’nun tahminlerini takip eden yatırımcılar, açığa satış pozisyonlarından ciddi kazançlar elde etti.

2023 yılı için de benzer bir durum söz konusu. Capo, özellikle altcoinler için verdiği hedeflerde büyük ölçüde başarıya ulaştı. Bazı altcoinlerin beklenmeyen fiyat seviyelerine indiği ve yatırımcıların sermayesini erittiği görüldü.

Kripto para analisti Capo, 2023’ün başında Bitcoin‘in yükselişe geçmesiyle alay konusu olmuştu. Ancak, geçmişe baktığımızda, altcoinlerdeki hedeflerinin önemli bir kısmının gerçekleştiğini ve tamamen yanıldığını söylemek zor. Capo, bugün paylaştığı piyasa değerlendirmesinde 2023 planının basit olduğunu belirtti: tüm gürültüyü görmezden gelmek ve analizlere odaklanmak.

Capo, bu yıl birçok anlatının olduğunu, aynı zamanda birçok dolandırıcılık ve hack olayının yaşandığını belirtti. Çoğunluğun kaybettiğini, ancak iyi para kazanma fırsatlarının geleceğini söyledi. Capo ayrıca, sabrın çok önemli olduğunu ve olayların ne zaman gerçekleşeceğini kontrol edemeyeceğimizi, yapabileceğimiz tek şeyin kendimizi analize göre konumlandırmak olduğunu belirtti.

Capo’nun bugün paylaştığı AVAX Coin grafiği, analistin güncel hedefinin 2,62 dolar olduğunu gösteriyor. Capo’nun tahminlerinin yatırım tavsiyesi olmadığı unutulmamalı ve yatırımcılar, kripto paraların yüksek volatilite ve risk taşıdığının farkında olmalıdır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

2023 3. Çeyrekte Kripto Para Sektöründeki Yatırım Eğilimleri ve Analizler

Sonraki Haber

Kripto Para Piyasalarında Son Durum: Bitcoin, Shiba Coin ve Dogecoin Analizi

İlgili Haberler