Kripto Para Analisti: Bitcoin’deki Düşüş Tehlikesi Devam Ediyor

Bitcoin Haber

Kripto para analisti Rekt Capital, son bir ayda yüzde 10 değer kaybı yaşayan Bitcoin (BTC) hakkında değerlendirmelerde bulundu. Analiste göre, Bitcoin’in haftalık zaman diliminde 26 bin dolar seviyesinde dirençle karşılaştığına ve bu direncin kırılamaması durumunda Bitcoin’in 20 bin dolar seviyesine kadar gerileyebileceği uyarısında bulundu.

Analist, Bitcoin’in yaklaşık 26 bin dolarlık yeni direncini geçmekte zorlandığına dikkat çekti. CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin, son 24 saatte yüzde 2,12 yükselişle 26 bin 353 dolardan işlem görüyor. Ancak analist, direncin kırılmasını beklemiyor ve Bitcoin’in yaklaşık 20 bin dolara kadar geri çekilebileceğini ifade ediyor.

Rekt Capital, ayrıca altcoin Fetch.AI (FET) hakkında da yorumlarda bulundu. Son bir yılda değerini yüzde 150’den fazla artıran FET’i yakından takip eden analist, FET’in son bir ayda yüzde 20 değer kazanmasına rağmen, bir sonraki fiyat seviyesinin son iki buçuk aydır direnç olarak hareket ettiğini belirtti.

Analist, FET’in mavi seviyeyi destek olarak geri kazanması durumunda yükselişin devam edeceğini, ancak şu an için bu seviyenin direnç olarak hareket ettiğini belirtti. FET’in teknik olarak bir sonraki duyuruya kadar belirli bir aralıkta hareket etmesi bekleniyor.

Öte yandan, Bitcoin’in gelecekteki performansına dair belirsizlikler devam ederken, kripto para yatırımcılarının dikkatli olmaları gerektiği uyarısı yapıldı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Grab, Kripto Cüzdan Entegrasyonu ile Kripto Varlıkların Benimsenmesini Hedefliyor

Sonraki Haber

Santiment’tan Altcoin Alım Fırsatı Listesi: İşte Radar Altındaki Altcoinler

İlgili Haberler