Kripto Para Analisti Altcoin Sherpa, Dikkat Çeken Üç Altcoin’i Açıkladı

Bitcoin Haber

Kripto para analisti ve trader Altcoin Sherpa, düşük piyasa değerli iki altcoin’i radarına aldığını duyurdu. Analist, bu altcoin’lerin dibe vurduğunu ya da vurmak üzere olduklarını öne sürerek ciddi çıkış yapmalarını beklediğini ifade etti. Sherpa’nın takip listesindeki altcoin’ler; merkeziyetsiz finans (DeFi) kredi platformu Venus (XVS) ve İş Kanıtı (Proof of Work) konsensüs mekanizması tabanlı Flux (FLUX).

Altcoin Sherpa, XVS ve FLUX’un 4 saatlik fiyat grafiğindeki 200 Üssel Hareketli Ortalama (EMA) yakınındaki direnç üzerinde konsolide olduklarını ve dip oluşumları yaptıklarını belirtti. Analist, her iki altcoin’in de direnci büyük patlama yaparak geçeceklerini öngördü.

Analistin radarındaki XVS, 67.9 milyon dolar piyasa değeri ile 4,39 dolardan işlem görürken, FLUX ise 100 milyon dolar piyasa değeri ile 0,39 dolardan fiyatlanıyor. Analistin paylaştığı fiyat grafiklerine göre XVS’nin 4 dolar civarında dibe vurmasını beklediği, FLUX’ın ise hemen hemen dibe vurduğunu öngördüğü görülüyor.

Altcoin Sherpa’nın dikkatini çeken bir diğer altcoin ise merkeziyetsiz ödeme ağları ve stablecoin’ler oluşturmak için optimize edilmiş bir DAG protokolü olan COTI. Analist, zaten elinde COTI bulunduğunu ve 0,0469 dolar ve 0,0507 dolar seviyelerinden çıkış yapmayı planladığını belirtti.

Son olarak, CoinMarketCap verilerine göre COTI, yazım sırasında son 24 saatte yüzde 3,3 düşüşle 0,04118740 dolardan işlem görüyor. Altcoin Sherpa’nın öngörülerinin doğru çıkıp çıkmayacağı merakla bekleniyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

XRP’de Boğa Ayrışması Sinyali: Yeniden Yükseliş Kapıda mı?

Sonraki Haber

QUBE 2023’ün Sonuna Kadar 1 Dolara Ulaşabilir Mi?  

İlgili Haberler