Kripto Analisti The Flow Horse, Solana Tabanlı RLB ve OX Altcoinlerine Dikkat Çekiyor

Bitcoin Haber

Anonim kripto para analisti ve trader The Flow Horse, Solana tabanlı Rollbit Coin (RLB) ve Open Exchange’in hizmet token’i Open Exchange Token‘a (OX) dikkat çekti. Analist, RLB’nin fiyatının %30 ile %60 arasında düşmesinin ardından şu anda cazip bir fiyatla satıldığını belirtti. Kripto tabanlı vadeli işlemlerdeki hacminin beklenenden çok daha fazla kurumuş olması, her iki altcoin’in beklenenden daha düşük fiyatları görmüş olması ve her iki altcoin’de de beklenen düşüşün aşırı noktada olması nedeniyle tekrar OX ve RLB’yi almaya başladığını ifade etti.

RLB, 12 Ağustos 2023’te ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %30 düşüşle 0,1461 dolardan işlem görüyor. Altcoin‘in fiyatı Haziran’ın ortasından bu yana %520’nin üzerinde yükseldi.

The Flow Horse, OX’un fiyatının neden düştüğü ve neden yükselmesini beklediğini açıklarken, “X’deki kripto para topluluğu her türlü anlamsız çöp coin/token’i satın alır. Şu anda bu topluluğun OX’den nefret ettiğine dair alarm zilleri çalıyor. Bu sadece şu an için gereğinden az yatırımcının altcoin’e ilgi gösterdiği anlamına geliyor ve OX’in fiyatını yükseltenlerin bunu bir sinyalleşme mekanizması olarak kullanmasını bekliyorum.” ifadelerini kullandı.

OX, bu yazının hazırlandığı sırada geçen ay ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden %60’ın üzerinde düşüşle 0,02935 dolardan işlem görüyor. Altcoin’in fiyatı 10 Ağustos 2023 tarihinde 0,08124 dolarla rekor kırmıştı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Piyasalarında Stablecoin Likiditesi Azalıyor: Analist Uyarıyor

Sonraki Haber

XRP Coin Fiyatı ve Balina Yatırımcıların Hareketleri

İlgili Haberler