Terra Classic (LUNC) Fiyatında Büyük Düşüş: Destek ve Direnç Seviyeleri Ne Olacak?

Bitcoin Haber

Ağustos ayında yaşanan satış baskısı, Terra Classic’in (LUNC) fiyatında büyük bir düşüşe neden oldu. Ancak geliştiriciler, ağı potansiyel güvenlik açıklarına karşı korumak için dinamik minimum komisyonlar uygulamaya başladı. Buna rağmen, LUNC’nin fiyatının potansiyel seyri merak konusu olmaya devam ediyor.

Son 30 gün içinde LUNC’nin piyasa değeri 100 milyon dolar civarında azalarak 400 milyon doların altına düştü ve şu an 350 milyon dolar civarında. Bu durum, altcoin’i satın almaya yönelik ilginin azaldığını ve fiyatın daha da düşebileceğini gösteriyor. Kripto para analisti Blastoise’a göre, LUNC için en yakın önemli destek seviyesi 0,000055 dolar, direnç seviyesi ise 0,000068 dolar civarında.

Blastoise, fiyatın şu anda destek seviyesi civarında olduğunu ve bunun iyiye işaret olduğunu belirtiyor. Ancak, fiyatın destek seviyesinin altına düşmesi düşüş trendinin devam edeceğini gösterebilir.

Öte yandan, uzmanlar ABD Merkez Bankası’nın (Fed) 19-20 Eylül 2023 tarihlerinde gerçekleştireceği Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) toplantısı öncesinde kripto para piyasasında sert hareketlilikler olabileceği konusunda uyarıyorlar. Bu durum, Terra Classic’in fiyatını da etkileyebilir.

CME FedWatch Tool’un verilerine göre, Fed’in bir sonraki FOMC toplantısında faizi yüzde 93 ihtimalle sabit tutarak 525-550 baz puan aralığında tutacağı görülüyor. Verilere göre, faizin yüzde 7 ihtimalle 25 baz puan artırılacağına işaret ediliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Piyasalarında Düşüş: Bitcoin ve Binance Coin Değer Kaybetti

Sonraki Haber

KEB Hana Bank, Kripto Para Saklama Hizmeti Sunmayı Planlıyor

İlgili Haberler