Bu 3 Altcoin Birimi Parabolik Harekete Başlayabilir!

İlayda Peker

Piyasa bu günlerde bazı korelasyonlar yaşıyor. Analistlere göre ise bu durum bazı projelerin 10 kat ya da 20 kat gibi artışlar yaşayabileceği anlamına geliyor. Kripto para ekosistemindeki popüler YouTube kanallarından olan Cheeky Crypto da önümüzdeki haftalarda parabolik bir hareket başlatabileceğine inandığı 3 altcoin’i takipçileri ile paylaşıyor.

Fantom (FTM)

Analistin değindiği ilk altcoin olan Fantom (FTM), kendi ısmarlama konsensüs algoritmasını kullanarak geliştiricilere DeFi hizmetleri sağlayan, ydirected acyclic graph (DAG) akıllı sözleşme platformu olarak tanımlanabilir.

Fantom aslında ücretsiz bir değerlendirme ve yapay zekaya geçiş yaptı. Bu noktada Fantom değerlendirmesi şu anda oldukça güçlü görünüyor ve önümüzdeki günlerde de artış yaşaması bekleniyor. FTM son zamanlarda sergilediği performans sonrasında 3 dolar üzerinde işlem görüyor.

Harmony (ONE)

Ünlü Youtube kanalının bahsettiği ikinci altcoin ise Harmony (ONE). Harmony, merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir blok zinciri platformu. Ağ, saniyeler içinde blok oluşturmaya izin veren sisteme odaklanarak merkezi olmayan uygulamaların çalışma şeklini yenilemeyi amaçlıyor.

Analiste göre Harmony’nin sağlam bir teknolojisi, sağlam bir ekibi ve harika bir topluluğu var, tüm bunlar Harmony’nin önünü açıyor. Birçok başarılı projenin Harmony’i kullanması ile birlikte ONE token’ın da fiyatının ciddi oranda artması bekleniyor. Yaşanan son artışlardan sora ONE, 0,35 dolardan işlem görüyor.

Near Protocol (NEAR)

Analistin bahsettiği son altcoin olan NEAR Protocol, topluluk tarafından işletilen bir bulut bilgi işlem platformu olarak tasarlandı. Platform rakiplerinde görülen düşük işlem hızı, düşük verimlilik ve birlikte çalışabilirlik noktasında yaşanan sorunları çözmeyi hedefliyor. Bölyece dApp’ler için ideal bir ortam oluşturulması ve kullanıcı dostu bir platform yaratılması hedefleniyor.

Analiste göre yaşanan son düşüşler sonrasında bu proje çok güçlü kaldı. Şu anda 18 dolar üzerinde işlem gören NEAR, düşüşler sırasında Bitcoin’den daha iyi performans sergilemeyi başardı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Total
3
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Mike Tyson’dan Dikkat Çeken Solana (SOL) Paylaşımı

Sonraki Haber

Ripple (XRP) Topluluğu Artık İsyan Etti! Dava Ne Zaman Bitecek?

İlgili Haberler