Kripto Analisti Altcoin Sherpa, Chainlink ve İki Altcoin Hakkında Değerlendirmelerde Bulundu

Bitcoin Haber

Tecrübeli kripto para analisti Altcoin Sherpa, kripto para piyasasının negatif seyrine rağmen Chainlink (LINK) ve iki önde gelen altcoin hakkında değerlendirmelerde bulundu. Altcoin Sherpa, Chainlink’in kalıcı bir işlem aralığından çıkmasının aylar alacağını belirtti ve bu coin’in genel kripto para altyapısı açısından hala en iyilerden biri olduğunu ifade etti. Ancak, analistin yorumlarına göre Chainlink hala beklenen performansı göstermiyor.

Mayıs 2022’den bu yana Chainlink’in tepe noktasının 9,33 dolar, dip noktasının ise 5,53 dolar olduğu görülüyor. Son 24 saatte yüzde 1,19 düşüşle 6,27 dolardan işlem gören LINK, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 52,88 doların yüzde 88 altında.

Altcoin Sherpa, analizlerinde Avalanche (AVAX) ve Fantom (FTM) adlı iki altcoin’e de yer verdi. Sherpa, bazı Layer 1 projelerinin bir yıl sonra mevcut fiyatlarından daha yüksek değerlerle işlem göreceğini tahmin ediyor. Analistin yorumlarına göre, Ethereum’un güçlü bir rakibi olarak görülen Avalanche, potansiyel dip seviyesi olan 9,82 doları yeniden test etti. Son 24 saatte yüzde 1,89 düşüşle 9,90 dolardan işlem gören AVAX, analistin radarında.

Sherpa’nın değerlendirmelerine göre, akıllı sözleşme platformu Fantom, yaklaşık bir yıl önce test ettiği 0,202 dolar seviyesine dokunduktan sonra sıçrama yapabilir. Son 24 saatte yüzde 1,78 düşüşle 0,2013 dolardan işlem gören FTM, analistin dikkatini çeken diğer altcoin oldu.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

MakerDAO, Tokenize Edilen Hazine Bonolarını Piyasaya Sürebilir

Sonraki Haber

ABD SEC, Linus Financial ile Kripto Borç Verme Ürünü Sorununu Çözüme Kavuşturdu

İlgili Haberler