IntoTheBlock Analitiğine Göre Bitcoin’de Yükseliş İmkanı ve Litecoin Holder Artışı

Bitcoin Haber

Kripto para analitik şirketi IntoTheBlock, Bitcoin‘in ani bir yükselişe hazır olduğunu belirtti. Şirket, Bitcoin’in 30.000 dolar seviyesini yeniden test edebileceğini öne sürdü. Bu öngörü, Bitcoin alıcılarının 27.345 ila 30.000 dolar arasındaki fiyat aralığındaki miktarına dayanmaktadır.

IntoTheBlock, Grayscale’in SEC davasından zaferle çıktığı ve Bitcoin’in yeniden ilgi odağı olduğunu belirtti. Şirketin zincir içi verileri, 6,2 milyon adresin mevcut fiyat ile 30.000 dolar arasında yaklaşık 2,6 milyon BTC satın aldığını ortaya koyuyor. Ancak bu ‘balonlar’ iki şekilde patlayabilir.

Bitcoin borsa yatırım fonunun (ETF) onayı, Bitcoin’in değerini yükseltebilir. Ancak, 27.000 ila 30.000 dolar aralığındaki BTC alıcılarının hızla satış yapması halinde, düşüş eğilimi Bitcoin’i aniden aşağıya çekebilir.

IntoTheBlock, ayrıca Litecoin’deki uzun vadeli holder’ların sayısında büyük bir artış olduğunu belirtti. Yaklaşık 5 milyon adresin bir yıldan fazla süredir LTC tuttuğunu ve bu sayının geçen yılki 2,55 milyondan neredeyse iki katına çıktığını belirtti.

Son olarak, IntoTheBlock hangi kripto projelerinin en uzun vadeli sahiplerine sahip olduğunu da inceledi. Ethereum, 73,9 milyonla listenin başında yer alırken, onu 33,6 milyonla Bitcoin takip ediyor. Cardano (ADA) ise, uzun vadeli holder’ların sayısında %170,4 artışla toplam 2,65 milyona ulaştı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

XRP Yatırımlarının On Yıllık Kazancı ve Fiyat Analizi

Sonraki Haber

MATIC Tokenı Yükselişte! Piyasada Neler Oluyor?

İlgili Haberler