Immutable X (IMX): Eylül Rallisi ve Sonrasındaki Fiyat Hareketleri

Bitcoin Haber

Layer-2 ölçeklendirme çözümü Immutable X (IMX), Eylül ayında %20’lik bir ralli yaşadı ve 0,77 dolar seviyesine ulaştı, ancak fiyatlar kazançların çoğunun ortadan kaybolmasıyla birlikte düştü. Altcoin, Eylül ayının en yüksek seviyesi olan 0,7699 dolardan %25’in üzerinde değer kaybı yaşadı ve 0,5555 dolar seviyesine geriledi. Bu arada, Bitcoin 27.000 doların üzerine çıktı.

IMX’nin fiyatı 0,681 dolar ile 0,705 dolar arasında dalgalanıyordu. Fiyat, 0,62 dolar ve 50-EMA’yı direnç noktalarına çevirdi ve bir sonraki önemli destek olan 0,5555 dolar seviyesine ulaştı. Ancak, 0,62 doların yeniden test edilmesi ancak 50-EMA engelinin aşılması halinde gerçekleşebilir.

Uzun bir düşüş durumunda, IMX 0,54 dolar veya 4 saatlik yükseliş OB 0,518 dolar ile 0,506 dolar aralığına düşebilir. RSI’nın aşırı satım bölgesine doğru gerçekleşen düşüş, satıcıların kontrolü ellerinde tuttuğunu gösterdi. CMF’nin sıfırın altında dalgalanması, IMX piyasasına son birkaç gün içinde önemli miktarda sermaye girişinin olmadığını gösterdi.

21 Eylül’deki büyük rallinin ardından, IMX’in olumlu seyri Mart ayı seviyelerine kadar yükseldi. Ancak, yoğun satış baskısı ve Borsadaki arz artışı, hissiyatı nötr seviyeye yaklaştırdı. Ağ büyümesindeki düşüş, kısa vadede ağ toparlanmasında güçlü bir yukarı yönlü hareketi sınırlayabilecek ekstra bir düşüşe işaret etti.

Bu bilgiler yatırım tavsiyesi değildir ve kripto para birimlerindeki yüksek volatilite nedeniyle risk taşıdığını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmalarına dayanarak gerçekleştirmelidirler.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Meme Tokenları DOGE, SHIB ve PEPE Son Dönemde Zayıf Performans Gösterdi

Sonraki Haber

Kripto Para Piyasalarında Volatilite Yükseliyor: Bitcoin Fiyatı ve Analist Tahminleri

İlgili Haberler