ICO Dönemi Ethereum Balianı 8.2 Yıl Sonra Uyanıyor

Bitcoin Haber

Blockchain veri takipçisi Whale Alert, ICO dönemine ait bir Ethereum cüzdanının 8.2 yıl sonra aktif hale geldiğini ve 2 bin adet Ethereum’un hareket ettirildiğini bildirdi. Bu Ethereum’lar 2015 yılında, Ethereum’un ICO’sunun devam ettiği dönemde alınmış ve o zamanlar sadece 620 dolar değerindeydi. Şu anki değeri ise 3.19 milyon dolar. Bu durum, balinanın ETH başına yüzde 517 bin kar ettiğini gösteriyor.

Blockchain veri analizi platformu Lookonchain, bu Ethereum balinasının 2 bin adet Ethereum’unu dört farklı cüzdan adresine transfer ettiğini bildirdi. Ethereum’un ETH’i, 19-20 Ekim tarihleri arasında yüzde 4,71’lik bir artışla bin 547 dolardan bin 620 dolara kadar yükseldi.

ABD’li federal düzenleyici Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun, BlackRock’un spot Bitcoin ETF başvurusunu onayladığı yönündeki haberle hızla yükselen ETH, haberin yalanlanmasının ardından Bitcoin ile birlikte geri çekildi. Ancak, güncel zincir üzeri veriler, büyük kripto para yatırımcılarının toplam bakiyelerini 2016’dan beri ilk kez dolaşımdaki arzın yüzde 32,3’üne yükselttiklerini gösteriyor.

Zincir üzeri veri şirketi Santiment, hafta başında 1 milyon doların üzerinde Ethereum’un taşındığı birçok işlem tespit etti. Bu, Ethereum ağındaki kripto para balinası aktivitesinin arttığı anlamına geliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Dogecoin Yorumu: Yükseliş mi Düşüş mü Bekliyoruz?

Sonraki Haber

PEPE Coin’de Yükseliş İçin İkili Dip Formasyonu Belirginleşiyor

İlgili Haberler