Google Bard, Cardano’nun 2023 Sonu Fiyatını Tahmin Etti

Bitcoin Haber

Google Bard, Cardano (ADA) fiyatının 2023 yılı sonunda ne olacağına dair bazı yeni tahminlerde bulundu. Bu tahminler, Cardano’nun dünyanın en büyük kripto para birimi olma potansiyeli üzerine kurulu. Cardano’nun mevcut durumunu değerlendiren Google Bard, piyasadaki potansiyelini ve olası fiyat artışını tahmin etti.

Cardano şu anda CoinMarketCap verilerine göre 0,2489 dolardan işlem görüyor ve piyasa değerine göre 7. sırada yer alıyor. Cardano’nun piyasanın zirvesine çıkmak için bazı kripto bariyerlerini aşması gerekiyor. Google Bard’ın tahminine göre, Cardano’nun fiyatı 2023 yılı sonuna kadar 0,28 ila 0,88 dolar arasında değişebilir ve ortalama fiyat 0,62 dolar olabilir.

Bu tahmin, Cardano’nun fiyatının yükseleceği yönünde. En düşük fiyat noktası olan 0,28 dolara yerleşirse, bu %12,49’luk bir artış anlamına gelecek. Eğer 0,62 dolara yükselirse, bu %149’luk bir artış anlamına gelecek ve çok daha önemli bir yükseliş trendi olacak.

Cardano’nun maksimum tahmin olan 0,88 dolara ulaşması zor bir nokta olabilir. Ancak Bard, Cardano ekosisteminin gelişmeye devam etmesi ve işletmeler ile kurumlar tarafından benimsenmesinin artması durumunda ADA için daha yüksek bir fiyatı görebileceğini belirtiyor.

Son olarak, mevcut fiyattan %253,23’lük bir artış anlamına gelen 0,88 dolarlık fiyat noktasına ulaşma potansiyeli hakkında konuşan Bard, ADA’nın 2023’ün sonuna kadar 0,88 dolarlık bir fiyata ulaşma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. Ancak, fiyatın 0,28 doların altında kalmasının da mümkün olabileceğini belirtiyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Solana Cüzdanı Solflare, MetaMask Kullanıcıları İçin Yeni Bir Özellik Başlattı

Sonraki Haber

DOGE İçin Beklenen Felaket Senaryosu: Yatırımcılar Uçurumun Kenarında mı?

İlgili Haberler