Filecoin (FIL) İçin Teknik Analiz: Geri Dönüş Mümkün Mü?

Bitcoin Haber

Filecoin (FIL) son dönemde 3,4 dolarlık direnciyle dikkat çekti. Bu direnç, son birkaç gün içinde açığa satış yapmayı düşünen yatırımcılara fırsat sunmuş. 8 Ekim’de dirence ulaştıktan sonra, açığa satış yapan yatırımcılar 3,1 dolarda %9’un üzerinde kazanç sağlamış. Ancak FIL’in teknik analizinde, 3,0 dolar seviyesindeki yükseliş emri bloğuna geri çekilme eğilimi görüldü. Bu durum, bir geri dönüşün yakın olmadığını gösteriyor.

Token‘da fiyatın geri dönüşü, 2,950 dolar ile 3,127 dolar seviyesindeki günlük yükseliş emri bloğuna (OB) geriledi. Bu durum, boğalar için umut verici olabilir, ancak şu anda herhangi bir geri dönüş belirtisi yok. Temel fiyat grafikleri negatif ve yakın vadede düşüş eğilimi gözüküyor.

Göreceli güç endeksi’nin (RSI) aşırı satış bölgesine doğru hareketi ve OBV ve CMF’deki olumsuz okumalar, satış baskısının yoğunlaştığının ve spot piyasa talebinin azaldığının göstergesi. Ancak Bitcoin‘in son kayıplarını telafi etmesi durumunda, FIL 3,2 dolar ve 3,4 dolar engeline doğru bir dönüş görebilir. Ancak, son dönemdeki fonlama oranlarında yaşanan volatilite, yükselişi öncesinde dar aralıklı bir konsolidasyonun olabileceğini gösteriyor.

Kümülatif Hacim Deltası (CVD) azalırken, bu satıcıların piyasa avantajına sahip olduğunu gösteriyor. Filecoin (FIL), 3,4 dolar direncine karşı açığa satış baskısı altında. Olası yükseliş belirli bir seviyeye geri dönme şansı sunsa da, teknik göstergeler ve düşük işlem hacmiyle kesin bir yükseliş belirtisi yok.

FIL’in geleceği, Bitcoin performansına ve talebe bağlı. Ancak belirsizlik devam ediyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve Ethereum’daki Düşüşün Sinyalleri: Uzman Tahminlerine Göre Kripto Para Piyasası Ne Yönde?

Sonraki Haber

XRP, SOL ve ADA Coin Fiyat Analizi ve Beklentiler

İlgili Haberler