Fetch (FET), Stellar (XLM) ve Bluzelle (BLZ) Altcoin’lerinin Fiyat Değerlendirmesi

Bitcoin Haber

Geçtiğimiz hafta kripto para piyasaları hızlı bir şekilde yükselip düştü. Ancak bazı yatırımcılar bu durumu lehine çevirmeyi başardı. Kripto para piyasasında, BTC, haftayı başladığı yerde neredeyse bitirdi. FET fiyatı 10 Haziran’dan bu yana yükselen bir destek çizgisi boyunca arttı. Eğer FET yükselişi devam ederse, sonraki durağı muhtemelen 0,34 dolar olacak.

XLM fiyatı, 13 Temmuz’dan bu yana azalan bir direnç çizgisini takip ederek düşüş gösterdi. Bu düşüş 17 Ağustos’tan bu yana 0,10 dolara kadar sürdü. Ancak XLM, 2 Eylül’de daha yüksek bir düşük seviye oluşturdu ve direnç çizgisinden çıktı. Eğer BTC sakin kalırsa ve XLM Coin boğaları hücuma geçerse, 0,16 dolara kadar yüzde 30’luk bir artış yaşanabilir.

Öte yandan, BLZ fiyatı 7 Ağustos’tan beri yükselmekte. Başlangıçta fiyat, 0,125 dolarlık yatay direnç alanının üzerine çıkamamıştı. Ancak hafta sonu bu bölgenin aşıldığı görüldü. Eğer üzerinde kapanışlar gelirse, yüzde 50 artışla 0,22 dolara sıçrayabilir.

Sonuç olarak, kripto para piyasalarında volatilite devam ederken, bazı altcoinler belirgin bir yükseliş gösterdi. Yatırımcılar, bu dalgalanmalara karşı dikkatli olmalı ve kendi araştırmalarını detaylı bir şekilde yapmalıdır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

MKR Coin Balinasının 12,3 Milyon Dolarlık Hareketi ve Fiyat Tahminleri

Sonraki Haber

Bitcoin ve Ethereum’da Son Durum: Kripto Para Piyasası Düşüşte

İlgili Haberler