Fed Toplantısı Öncesi Kripto Para Uzmanlarından Fiyat Tahminleri

Bitcoin Haber

Kripto para piyasaları önemli bir haftaya giriyor. Fed’in faiz kararını açıklayacağı toplantıya sayılı günler kala, kripto para uzmanlarının fiyat tahminleri merak konusu oluyor. Bu toplantıda faiz tavanı ilan edilebileceği için potansiyel bir dönüm noktası olabilir. Eğer Fed önümüzdeki yılın ortasına kadar faizleri tavanda tutmak istemiyorsa, Çarşamba günkü toplantıda faiz kararını açıklaması gerekecek.

Credible Crypto tarafından yapılan Bitcoin yorumunda, mevcut 26.500 dolar mücadelesinden memnuniyetle bahsedildi. Uzman, bu bölgedeki alıcıların kritik bölgeyi güçlü biçimde savunduğunu belirtti ve 26.600 dolar ve yukarısında daha fazla kapanış beklediğini aktardı.

Diğer yandan Skew, kısa vadeli traderların fiyat sıçramalarına satışla cevap verdiğini belirtirken, son fiyat toparlanması konusunda henüz ikna olmuş değil. Daha önce 23.500 dolar bölgesine kadar düşüş riskine dikkat çeken Skew, bu hedefinde isabet edemedi.

Crypto Santa takma adıyla bilinen bir başka kripto analisti ise önümüzdeki hafta boyunca Bitcoin fiyatının 25.000 ile 27.000 dolar arasında hareket edeceğini tahmin etti.

Sonuç olarak, farklı uzmanların ortak görüşüne göre, şimdilik 26.500 dolar bölgesinde kalan Bitcoin fiyatı, 26.800 dolar üstü kapanışlarda 27.500 ve 28.300 dolar seviyelerine ulaşabilir. Şimdilik Fed beklenen negatifliği getirmediği için yatırımcılar mutlu görünüyor ancak bu durumun bir tuzak olup olmadığından emin değiller.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

DeFi Piyasa Hacmi Ağustos Ayında %15,5 Azaldı

Sonraki Haber

Coinbase’in Layer-2 Ağı Base, Günlük İşlem Sayısında Rekor Kırdı

İlgili Haberler