Eylül Ayında Yükselebilecek Üç Altcoin: Chainlink, Ocean Protocol ve DASH

Bitcoin Haber

Kripto para piyasaları Eylül ayına girerken, birçok altcoin için aşırı satış sinyalleri veriyor. Bu durum, potansiyel toparlanma ve yüzde 200’e kadar artış yaşayabilecek kripto paraların olabileceği anlamına geliyor. Bu noktada Eylül ayında öne çıkan üç altcoin Chainlink (LINK), Ocean Protocol (OCEAN) ve DASH.

Chainlink (LINK) fiyatı, Nisan 2022’den bu yana konsolidasyon modelinde sıkışmış durumda. Son düşüşten sonra oluşan sapma, Eylül ayında yukarı yönlü bir hareketin başlayabileceğini gösteriyor. Eylül ayı tahminleri, LINK Coin fiyatının 9 dolarlık direnci test edebileceğini gösteriyor. Ancak 5,7 dolar altı kapanışlar 4,5 dolara doğru yüzde 25’lik bir kayba neden olabilir.

Eylül ayında kazanç vadeden altcoinler arasında Ocean Protocol (OCEAN) da bulunuyor. Uzun vadeli direnci zayıflatan tekrarlanan kırılma girişimleri, fiyatın bu kanaldan kopabileceğini gösteriyor. Olumlu senaryoda yüzde 200 artışla 1 dolarlık direnç bölgesi test edilebilir. Tersi senaryoda yüzde 35 düşüşle 0,21 dolara gerileme görebiliriz.

DASH fiyatı ise Aralık 2017’deki rekor seviyesi olan 1.625 dolardan düşüş yaşadı. Haftalık Göreceli Güç Endeksi (RSI) devam eden düşüş trendini teyit ediyor. Bu sefer daha derin bir dip senaryosunun gerçekleştiğini görebiliriz. Düşüşün devam etmesi halinde en yakın destek alanı 10 dolar seviyesinde ve direnç 40 dolarda bulunuyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Dijital Varlık Yöneticisi CoinShares’in Haftalık Raporu: Yatırım Ürünlerinde 11,2 Milyon Dolarlık Çıkış

Sonraki Haber

Avustralya Senatosu Kripto Para Düzenlemelerini İncelemeye Aldı

İlgili Haberler