Ethereum’un Büyük Bir Düşüşle Karşı Karşıya Olduğu Uyarısı

Bitcoin Haber

Kripto para analisti DonAlt, Ethereum’un (ETH) bir döngü dibini görmeden önce büyük bir düşüşle karşı karşıya olabileceğini belirtti. DonAlt, Ethereum’un Bitcoin (ETH/BTC) karşısında büyük bir çöküşün eşiğinde olabileceği konusunda uyardı. Analiste göre, ETH/BTC paritesi yerine hızla çökebilir.

Analiste göre, ETH/BTC’nin hızlanmasıyla dibe daha yakın olunacağını belirtti. Eğer durum hızlanırsa, daha büyük acıların yaşanacağını, ancak bu durumun hala Ethereum tutanlar için fiyat açısından iyi olmayacağını belirtti.

DonAlt, ETH yatırımcılarının Ethereum biriktirmeyi düşündükten sonra teslim olmaya başladığını belirtti. Teslim olursa ve aptalca fiyat hedefleri belirlenirse, bu hedefin 0.047 BTC (bin 232 dolar) olacağını belirtti.

Güncel verilerle ETH/BTC paritesi bin 578 dolardan, 0.06046 BTC’den işlem görüyor. DonAlt’ın belirttiği hedefe doğru olacak bir düşüş, ETH/BTC için yüzde 21’in üzerinde aşağı yönlü alana sahip olduğunu gösteriyor. Bu durum, Ethereum yatırımcıları için büyük bir risk oluşturabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Shiba Inu ve Shibarium: Yakım Kapasitesi ve Beklentiler

Sonraki Haber

Chainlink (LINK), Altcoin Piyasasında Önemli Bir Kırılma Yaşıyor

İlgili Haberler