Ethereum (ETH) ve Kripto Para Piyasası Düşüşte: Yeniden 1700 Dolar Seviyelerine Geri Çekildi

Bitcoin Haber

Ethereum (ETH), Salı günü Grayscale’ın SEC davasını kazanmasının ardından 1740 dolarlık fiyat seviyelerine kadar yükselmişti. Ancak, lider kripto para birimi Bitcoin‘in gün boyunca değer kaybetmesiyle birlikte ETH de düşüşe geçti ve 1700 dolar seviyelerine geri çekildi. Bu durum, piyasadaki çoğu kripto para biriminin güne değer kaybıyla başladığını gösteriyor.

Kripto para piyasası, Bitcoin’in 27.200 dolarlık fiyat seviyelerine düşmesiyle birlikte düşüşe geçti. Salı günü güçlü bir yükseliş başlatmasının ardından, piyasa değeri yüksek olan çoğu kripto para birimi hafta içinde düşüş yaşadı ve kripto endüstrisinin toplam piyasa değeri 1,08 trilyon dolara geriledi.

Piyasanın yükselişi ve artan işlem hacimleri, Salı günü düşüş yaşadı. Kripto para piyasasının 24 saatlik toplam işlem hacmi, %50’nin üzerinde bir düşüşle 28 milyar doların altına geriledi.

Ethereum (ETH), 1680 ve 1700 dolarlık seviyeleri birçok kez test etmesine rağmen aşamadı. Ancak, Salı günü Grayscale’ın SEC davasını kazanmasının ardından kripto para piyasası üzerinde oluşan yükselişle birlikte, ETH 1700 dolar seviyesini aştı ve 1740 dolarlık fiyat seviyelerine kadar çıktı.

Ancak, hafta içinde kripto para piyasası yeniden düşüşe geçti ve lider kripto para birimi Bitcoin 27.200 dolara geriledi. Bu düşüş trendi ile birlikte, Ethereum (ETH) da değer kaybetti ve 1700 dolar seviyelerine yaklaştı. ETH’nin 24 saatlik toplam işlem hacmi %60’ın üzerinde düşerken, ETH’nin toplam piyasa değeri 205,95 milyar dolara geriledi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Polkadot (DOT) Fiyatı İçin Kritik Süreç: Yükseliş mi, Düşüş mü?

Sonraki Haber

Grayscale CEO’su SEC Davası Sonrası Yeniden Spot Bitcoin ETF Başvurusu Yapılacak Mı Sorusuna Yanıt Verdi

İlgili Haberler