Dünyada Tanınan Kripto Analistlerinden Bitcoin İçin Uyarılar

Bitcoin Haber

Piyasaları doğru tahmin eden uzmanlar, son yıllarda büyük ilgi görüyor. Bu uzmanlardan biri olan Rekt Capital, son zamanlarda Bitcoin’in düşüş formasyonu oluşturduğunu belirtti. Analiste göre, artan hacimli bir satış olayı çöküş sürecini başlatacak. Rekt Capital, benzerliklerin Bitcoin’in fiyat hareketini aştığını ve artık direnç görevi gören kilit hareketli ortalamaların olduğunu ifade etti. Analist ayrıca, Bitcoin’in düşüşe geçmeden ve 20.000 dolara inmeden önce bir kez daha sıçrayabileceğini belirtti.

Bir diğer analist Capo, Bitcoin’in yaklaşan düşüşünü ve bu düşüşün altcoinler için devasa kayıplara neden olacağını öngördü. Capo, birçok altcoinin tarihi dip seviyelere yakın olduğunu ve bazılarının Binance borsasındaki ATL seviyelerini test ettiğini belirtti. Capo, son düşüşün ardından büyük bir satış dalgası beklendiğini ifade etti.

Capo, Bitcoin’in 12.000 dolara kadar düşebileceğini belirtti. Bu düşüş tahminini Kasım ayından bu yana dile getiriyor. Ancak, 2023 başındaki ralli bu hedefin alay konusu olmasına neden oldu. Analistlerin tahminlerinin ne kadar doğru çıkacağını zaman gösterecek.

Sonuç olarak, kripto para analistlerinin tahminleri yatırımcılar için önemli bir rehber olabilir. Ancak, yatırımcılar kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı ve kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Bu nedenle, analistlerin tahminleri kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Vadeli İşlemlerinde Açık Faiz 5 Ayın Dibinde: Piyasa Yorgunluğu ve Yatırımcı Umutları

Sonraki Haber

Bitcoin’in Tarihsel Verileri ve Fiyat Tahminleri: 40.000 Dolar Mümkün mü?

İlgili Haberler