“DonAlt: Bitcoin, ETF Onayı İle 60-100 Bin Dolar Aralığına Yükselebilir”

Bitcoin Haber

Kripto para analisti DonAlt, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) bir spot Bitcoin borsa yatırım fonuna (ETF) onay vermesi durumunda Bitcoin’in değerinin 60 bin dolar ile 100 bin dolar aralığına çıkabileceğini öne sürdü. DonAlt, spot Bitcoin ETF’sinin onaylanmasının kripto para piyasasının genelinde güçlü bir etki yaratacağını ve bu onayın kripto para piyasasına daha fazla meşruiyet kazandıracağını belirtti.

DonAlt, eğer Binance gibi büyük bir kripto borsası çökmezse, Bitcoin’in Kasım 2022’deki dip seviyelerine geri dönmesinin olası olmadığını belirtti. Ancak Binance çökerse, 12 bin dolar gibi seviyelerden alım fırsatları bulunabileceğini ekledi.

Analiste göre, Bitcoin’in 60 bin dolarlık bir hedefe ulaşması ancak bir ETF onayı durumunda mantıklı olacaktır. Bu, kısa vadeli bir hedef olmayabilir, ancak Bitcoin’in fiyatının sonunda 60 bin doların dibine ve 100 bin doların tepesine çıkabileceğini öngörüyor.

Bu durum, kripto para piyasası için bir tür devam işareti olacak ve ABD hükümetinden gelecek bu devam işareti, kripto para piyasasına daha fazla meşruiyet kazandıracaktır. DonAlt, Bitcoin’in değerinin mevcut seviyelerden yüzde 100’ün üzerinde artmasını bekliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve Ripple’da Yaşanan Gelişmeler: Fiyatlarda Artış Nedeni ve Beklentiler

Sonraki Haber

Avrupa Veri Koruma Kurulu ve Avrupa Veri Koruma Denetmeni, Dijital Avro Düzenlemeleri Hakkında Ortak Bildiri Yayınladı

İlgili Haberler