Dogecoin’in Geleceği: Elon Musk’ın Etkisi ve Fiyat Tahminleri

Bitcoin Haber

Kripto para yatırımcıları, Elon Musk’ın Twitter hesabını X’e dönüştürmesinden sonra Dogecoin‘i (DOGE) yakından takip etmeye başladılar. Musk’ın DOGE’u resmen X’e getirerek sosyal medya devine entegre edeceği spekülasyonları, bu kripto paranın geleceğine dair beklentileri artırdı. Dogecoin, piyasa değerine göre en büyük 10 kripto para içinde yer alıyor ve son 24 saatte değer kazanımı gösterdi.

Elon Musk’ın, Dogecoin ağına gizli şekilde finansal destek sağladığı iddiaları bulunuyor. The Wall Street Journal, 31 Ağustos’ta yayımladığı bir haberde Musk’ın Dogecoin ağının gelişiminin finansmanına gizli destek sağladığını açıkladı. Bu haber kripto para piyasasında volatilitenin arttığı bir dönemde geldi ve Dogecoin üzerinde önemli bir etkiye neden oldu.

Musk’ın Dogecoin’e potansiyel finansman sağlayabileceği iddiaları, memecoin’e olan ilgisini daha da ilginç hale getirdi. Musk’ın Twitter’ı satın almasının ardından logosunu Dogecoin’in logosuyla değiştirmesi, DOGE’yi X’e entegre etme niyetinin bir göstergesi olarak yorumlandı. Bu durumun, memecoin’in fiyatı üzerinde sert hareketlere neden olabileceği düşünülüyor.

Kripto takip ve analiz platformu PricePredictions’un algoritmasına göre Dogecoin’in fiyatı, 30 Eylül 2023 tarihinde 0,06352 dolar seviyesinde olacak. Bu tahmin, makine öğrenimi algoritmasının Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD), Ortalama Gerçek Aralık (ATR), Bollinger Bantları (BB), Göreceli Güç Göstergesi (RSI) ve diğer teknik analiz göstergelerine dayanıyor. Bu verilere göre, Dogecoin’in geleceği hakkında spekülasyonlar devam ederken, yatırımcıların yakından takip ettiği bir kripto para olduğu görülüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Visa, Solana ile İşbirliği Yaparak Sınır Ötesi Ödeme Hizmetini Genişletiyor

Sonraki Haber

Cronos Labs, Kripto Para Girişimlerini Desteklemek İçin 100 Milyon Dolarlık Programını Başlattı

İlgili Haberler