Dogecoin Yükselişte: Meme Token’lar Arasında Lider Kim Olacak?

Bitcoin Haber

Kripto para ekosisteminin ilk meme token’ı olan Dogecoin (DOGE), geniş piyasalardaki düşüş eğilimine rağmen yukarı yönlü hareket ediyor. Dogecoin’in fiyatı son 24 saatte yaklaşık %5 artış gösterdi. Bu yükseliş trendi, Dogecoin’in işlem hacminin %57 oranında artarak 226.885.971 dolara ulaşmasıyla destekleniyor. Ancak, Dogecoin’in en yakın rakibi Shiba Inu (SHIB) yatay bir seyir izliyor ve fiyatı 0,000007513 dolar seviyesinde.

Bu arada, kurbağa temalı meme token Pepe (PEPE) de %2,82 oranında bir büyümeyle işlem görüyor. Ancak bu büyüme oranı, Dogecoin’in performansının oldukça altında.

Uzmanlar, Dogecoin’in bu büyüme trendinin kalıcı olup olmayacağı konusunda henüz net bir görüşe sahip değil. Ancak, elde edilen verilere göre, Dogecoin’in aylık performansı diğer meme token’larla karşılaştırıldığında daha düşük.

Buna rağmen, Dogecoin piyasadaki düşüşe rağmen güçlü bir yükseliş gösteriyor. CoinMarketCap verilerine göre, yüksek işlem hacmi ve kararlı performansı ile DOGE, diğer meme token’lar arasında öne çıkıyor. Dogecoin’in bu başarısının devam edip etmeyeceği merak konusu.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

FTX Kurucusunun Hapse Gireceği İddiası: Kripto Para Sektöründeki İstismarın Sonuçları

Sonraki Haber

Bitcoin Ekim Ayı Yükselişi ve Beklenen Direnç Noktaları

İlgili Haberler