Dogecoin Kurucusu Billy Markus’tan ABD Başkanlarına Eleştiri ve DOGE Fiyat Analizi

Bitcoin Haber

Dogecoin‘in kurucusu Billy Markus, son zamanlarda sosyal medya hesabında aktif olup, ABD’nin eski ve yeni başkanlarını hedef alan paylaşımlarda bulundu. Markus, Elon Musk’ın bir paylaşımına yanıt vererek, Trump’ın ifade özgürlüğü kısıtlamalarındaki rolünü ve Biden’ın vergi politikalarını eleştirdi. Markus, Biden’ın ulusal borcu 3,7 trilyon dolar artırdığını belirtirken, milyarderlerin vergilendirilmesini destekleyenlerin zekâdan yoksun olduğunu öne sürdü.

Öte yandan, Elon Musk’ın ifade özgürlüğü politikaları konusunda çok sayıda popüler isim, Musk’ı desteklerken, Markus da bununla paralel bir duruş sergiliyor. Musk, göreve geldikten kısa süre sonra Biden yönetiminin X yönetiminden çeşitli taleplerini belgelerle ifşa etmişti.

Dogecoin’in fiyat analizine bakıldığında, Bitcoin‘in 27.000 dolar sınırına dayanmasıyla Dogecoin fiyatının da 0,062 doların üzerinde dalgalanmaya başladığı görülüyor. Ancak net bir geri dönüş için 0,06285 dolar üzerinde kapanışlara ihtiyaç olduğu belirtiliyor. Bitcoin fiyatının 28.000 doları aşması halinde, Dogecoin’in 0,076 dolara çıkması bekleniyor.

Sonuç olarak, Dogecoin’in kurucusu Markus, ABD başkanlarını eleştiren paylaşımlarda bulunurken, kripto para piyasalarında da önemli hareketlilikler yaşanıyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’de Dibe Vurma ve Yükseliş Tahminleri

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyatı 27.000 Doları Aştı: Uzmanlar Ne Diyor?

İlgili Haberler