Dogecoin Fiyatı İçin Alarm: Fiyat Düşüşü Devam Edecek

Bitcoin Haber

Kripto para piyasası yatay işlem moduna dönmüş durumda ve bu trendi Dogecoin (DOGE) de takip ediyor. Makine öğrenimi algoritmaları, Dogecoin’in durumunun daha kötüye gideceğini tahmin ederek DOGE’nin fiyatı için resmen alarm veriyor. Kripto para analiz ve tahmin platformu PricePredictions, Dogecoin’in düşük volatiliteli fiyat hareketlerinin devam edeceğini öngörüyor. PricePredictions’ın tahmini, DOGE’nin fiyatının 31 Ekim 2023 tarihinde 0,060218 dolar olacağını gösteriyor.

Bu fiyat tahmini, Bollinger Bantları (BB), Göreceli Güç Endeksi (RSI), Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) ve diğer popüler temel teknik analiz göstergelerine dayanıyor. Söz konusu fiyat tahmininin gerçekleşmesi, DOGE için güncel fiyatlarla karşılaştırıldığında %1,79’luk bir fiyat düşüşü anlamına geliyor.

Bir başka kripto para analiz ve tahmin platformu olan CoinCodex’in sunduğu fiyat tahmini ise daha büyük bir düşüşe işaret ediyor. CoinCodex’in tahminine göre, Dogecoin’in fiyatı 31 Ekim 2023 tarihine kadar 0,053794 dolara düşecek. Bu öngörünün gerçekleşmesi, DOGE için %11,79’luk bir düşüş anlamına geliyor.

Dogecoin’in fiyatı son 24 saatte %0,41 düşüşle 0,06096 dolardan işlem görüyor. Verilere göre, DOGE son 7 günde %0,66, son 30 günde ise %3,10 düştü. Birçok kripto paranın yükseldiği bir dönemde, Dogecoin’in yılın başından bu yana %13,19 düştüğü görülüyor.

Kripto para analiz ve tahmin platformlarının Dogecoin için düşüş öngörüsü, kripto para piyasasındaki mevcut atmosfer ile destekleniyor. Ancak, bir kripto paranın fiyatının birçok faktöre bağlı olduğunu ve durumun her an değişebileceğini unutmamak gerekiyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Solana (SOL): Yükseliş Trendi ve Fiyat Analizi

Sonraki Haber

Stars Arena, Avalanche Ağına Bağlı SocialFi Projesi Hacklendi

İlgili Haberler