Sektördeki Dogecoin (DOGE) Çılgınlıklarına Yenisi Eklendi – Uzman İsim Uyardı!

Metin Alaca

Kripto para piyasasının şu an yaşadığı sert düşüşün en büyük sorumlusu Dogecoin (DOGE) ve Elon Musk olarak görülüyor. Elon Musk’ın, DOGE fiyatını yükseltmek için attığı adımlar ve Bitcoin (BTC) hakkında yaptığı açıklamalar, bu düşüşün bahanesi oldu ve düşüş her geçen saat daha da derinleşiyor.

DOGE, Birçok Kişiyi Milyoner Yaptı

DOGE yatırımcıları ise Elon Musk’ın bu çabaları sonrasında tam olarak fanatik bir kitleye dönüştü. Özellikle milyonlarca dolar kazandıktan sonra bile bunların %1’ini bile satmayan bir DOGE yatırımcısı ise söz konusu duruma oldukça iyi bir örnek olarak gösterilebilir.

Ünlü kripto para yatırımcısı Josh Rager, Los Angeles’da yaşayan ve tamamen borç ile DOGE yatırımı yaptıktan sonra milyoner olan bu yatırımcıyı örnek göstererek, asla borç ile kripto para yatırımı yapılmaması gerektiğini belirtti. Böyle bir durumda şans yaver giderse ve yatırımcı gerçekten de borç ile yaptığı yatırımdan kazanç elde ederse de analiste göre bu borcun anında kapatılması gerekiyor.

Josh Rager Uyardı

2017 yılındaki boğa sezonunda birçok yatırımcının hesabında milyonlar gördüğünü ancak satış yapmadığı için bu fırsatı ellerinden kaçırdıklarını belirten Rager, bunun büyük bir hata olduğunu vurguladı.

Analistin uyarıda bulunmasına neden olan kripto para yatırımcısı ise Glauber Contessoto olarak biliniyor. Contessoto, şubat ayında kredi kartını tamamen kullanıp limitini sıfırladıktan sonra DOGE aldı. Yılda 60.000 dolar kazanan ve her yeri dökülen bir Toyota araca sahip olduğu belirtilen Contessoto’nun 2 milyon dolar kazanmış olmasına rağmen 1 dolar bile satmak istemediği belirtilmekte.

Contessoto’nu arabası.

Contessoto konu hakkında yaptığı açıklamada ise satış yapmasının DOGE topluluğuna ihanet olduğunu vurguladı. Artık ünlü olan DOGE milyoneri, 2 ayda 2 milyon dolar kazanmasından dolayı 1 yıl içerisinde çok daha fazla kazanacağını düşünüyor.


Total
10
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Borsalarına Gönderilen Bitcoin (BTC) Miktarı Alarm Veriyor!

Sonraki Haber

Piyasadaki Son Düşüşe Rağmen Boğa Koşusunun Bitmediği Düşünülüyor

İlgili Haberler