“Cristiano Ronaldo ve Binance, ‘CR7 ForeverZone’ NFT Koleksiyonunu Duyurdu”

Bitcoin Haber

Dünya futbolunun önemli isimlerinden Cristiano Ronaldo ve kripto para piyasasının öncülerinden Binance, “CR7 ForeverZone” adlı NFT koleksiyonunu duyurdu. Ronaldo hayranlarını Ronaldo ile Web3 alanında bir araya getirmeyi amaçlayan bu koleksiyon, Ronaldo’nun futbol kariyerinden öne çıkan anları ve imzalı futbol topları ve formaları içeriyor. Ayrıca Binance Blockchain Haftası için 50 adet bilet ve Ronaldo ile kişisel antrenman yapma fırsatı sunan altın biletli bir NFT de koleksiyonda yer alıyor.

Ronaldo, hayranlarının kendisi için ilham kaynağı olduğunu ve onlarla daha derin bir bağlantı kurmayı hedeflediğini belirtti. Ronaldo’nun NFT yolculuğu geçen yıl başlamış ve Binance ile ortak adımlar atmıştı. Ronaldo, “CR7” adlı NFT koleksiyonunu tanıttı ve bu koleksiyon, çeşitli nadirliklere sahip toplamda yedi animasyonlu NFT’yi içeriyor.

Ronaldo, benzersiz deneyimler sunmak için bu tür ortaklıklar kurduğunu belirtti. Ayrıca “Forever CR7: The GOAT” adlı ikinci bir koleksiyonunu da duyurdu. Bu koleksiyon, Ronaldo’nun ikonik gollerinin NFT hallerini barındıracak.

Binance Pazarlama Müdürü Rachel Conlan, Ronaldo’nun sporun ötesinde bir karakter olduğunu ve inovasyona öncülük ettiğini belirtti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve Altcoinlerde Son Durum: DOGE ve TON Coin Yorumları

Sonraki Haber

Kripto Para Analisti Altcoin Sherpa’dan Fantom ve Ethereum İçin Büyük Çöküş Uyarısı

İlgili Haberler