“Coinbase, 41 Pariteyi Kaldırıyor ve Yeni Bir Altcoin Listeliyor”

Bitcoin Haber

ABD’nin en büyük kripto para borsası olan Coinbase, 41 farklı pariteyi borsadan kaldıracağını ve 1 yeni altcoin listeleneceğini duyurdu. Hacimsizlik ayı piyasalarının en büyük sorunu olduğu ve borsaların ekstra maliyetler nedeniyle zayıf paritelerden kurtulduğu belirtildi. Bu durum, Coinbase ve Binance borsalarının birkaç ayda ciddi sayıda altcoin’i delist ettiğini gösteriyor.

Coinbase’in genel piyasa sağlığını iyileştirmek ve likiditeyi konsolide etmek amacıyla belirli varlıklar için bir dizi USD dışı işlem çiftini kaldıracağını belirtti. Aynı zamanda, Coinbase Borsası, Advanced Trade ve Coinbase Prime’dan 41 USD dışı pariteyi kaldırma kararı aldı. Kaldırılacak pariteler arasında ALCX-USDT, BIT-USDT, BOBA-USDT, BOND-USDT, CLV-EUR, CLV-USDT, CTX-EUR, CTX-USDT, DDX-USDT, DIA-EUR, DIA-USDT, DYP-USDT, FARM-USDT, FIDA-EUR, FIDA-USDT, FIS-USDT, HOPR-USDT, INDEX-USDT, KRL-EUR, KRL-USDT, MATH-USDT, MDT-USDT, NCT-EUR, NCT-USDT, NEST-USDT, ORN-BTC, ORN-USDT, POLS-USDT, PRQ-USDT, QSP-USDT, SHPING-EUR, SHPING-USDT, SUKU-EUR, SUKU-USDT, SYLO-USDT, TIME-USDT, WAMPL-USDT, WCFG-BTC, WCFG-EUR, WCFG-USDT, XCN-USDT gibi pariteler bulunuyor.

Son olarak, Coinbase borsası, PayPal tarafından başlatılan PYUSD isimli stablecoinin borsada işleme açılacağını da duyurdu.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

COINTURK, 2023’ün En İyi Kripto Para Haber Sitesi Seçildi

Sonraki Haber

Kripto Para Piyasası Yükselişe Geçti: Ethereum (ETH) 1700 Doları Aştı

İlgili Haberler