ChatGPT’nin Eylül Seçimi: Solana (SOL), Chainlink (LINK) ve Tradecurve Markets (TCRV) 

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Yapay zeka sohbet robotunun görüşlerine göre Eylül ayında, Solana (SOL), Chainlink (LINK) ve Tradecurve Markets önemli büyüme yaşayabilir.  

Solana (SOL): Eylül Ayı Yorumları 

Solana, merkezi olmayan uygulamaların (dApps) oluşturulmasını sağlamak için tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Yeni bir tarih kanıtı (PoH) konsensüsü sunarak ölçeklenebilirliği artırmayı amaçlamaktadır. Dahası, Solana işlem hızı ve ölçeklenebilirliği sayesinde önemli bir ilgi görerek piyasa değerine göre en büyük 9. token haline geldi. 

İddialara göre ChatGPT tarafından Eylül ayı için en iyi kripto seçimi olarak dahil edilmesi, çeşitli DeFi projelerine, dApp’lere ve NFT platformlarına ev sahipliği yapan ve sürekli büyüyen ekosisteminden kaynaklanmaktadır. Ek olarak, AI chatbot, Solana’nın dahil edilmesi için blockchain teknolojisine yenilikçi yaklaşımını gösterdi. Ayrıca Solana, iddialara göre kripto piyasasında güçlü bir performans göstererek Eylül ayında elde tutulması gereken bir yükseliş tokenı haline geldi. 

Chainlink (LINK), akıllı sözleşmelerin evrensel olarak bağlanmasını sağlayan bir blok zinciri katmanıdır. Çeşitli blok zinciri ağlarında akıllı sözleşmeler için Oracle çözümü haline gelmiştir. Bu sayede Chainlink, gerçek dünya verilerini blok zinciri dünyasına taşıyabilir. 

İddialara göre ChatGPT, Chainlink’i blok zinciri alanındaki önemli rolü ve yenilikçi kullanım durumları nedeniyle Eylül ayında izlenmesi gereken altcoinlerden biri olarak dahil etti. Buna ek olarak, artan benimsenmesi ve çeşitli sektörlere entegrasyonu büyüme potansiyeline katkıda bulunabilir.  

Tradecurve Markets (TCRV) 

ChatGPT’nin Eylül ayı yükseliş üçlüsünde Solana ve Chainlink’in yanı sıra Tradecurve Markets’in de yer aldığı ifade ediliyor. Yeni bir proje olmasına rağmen, satış öncesi geçmişi ve sağlam temelleri göz önüne alındığında bu yorumun yapıldığı iddia ediliyor. Ekibin açıklamasına göre bu yazının yazıldığı sırada proje, kaydolan 18.000 kullanıcıya ek olarak 4,5 milyon dolar toplamayı başardı. 

Temellere ilişkin olarak Tradecurve Markets, IMARC’ın Impactful Insights tarafından 2022’de 753,2 milyar dolar olarak değerlendirilen küresel döviz piyasasında devrim yaratmayı amaçlıyor. Bunu başarmak için, merkezi ve merkezi olmayan borsalar arasındaki kesişme noktasında yer alan hibrit bir ticaret platformu sunmayı amaçlamaktadır. Bu yeni ticaret platformu, kullanıcıların tek bir hesaptan kripto para birimleri, forex, hisse senetleri ve diğer finansal araçlarla işlem yapmasına olanak tanıyacak. 

Ayrıca, çözmeyi amaçladığı sorun noktası, ekibin açıklamasına göre ticaret endüstrisine girişin önündeki engellerin kaldırılması etrafında dönmektedir. Ayrıca, kendisini rakiplerinden ayıracak derin likidite, hızlı uygulama ve anonimlik (KYC yok) sağlamayı amaçlamaktadır. 

İddialara göre, analistler 2023 yılında 60 kat artacağını tahmin  ediyor. Tradecurve Markets ön satışı şu anda 5. aşamada 0,025 $ seviyesinde ancak açıklamalara göre 6. aşamada 0,03 $’a yükselecek. 

WebsitePresaleTwitter

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum’da Zincir Üzeri Aktivite Artışı ve Fiyat Beklentileri

Sonraki Haber

SEC-Binance Davasında Gizli Belgelerin Mühürleri Açılıyor

İlgili Haberler