Charles Hoskinson Kripto Topluluğuna Seslendi: Bu Üç Adımı İzleyin

Mert Bahçe

Cardano ve IOHK’nin kurucusu Charles Hoskinson, ABD kripto topluluğuna, Senatör Portman’a ve kripto vergilendirmesi hakkındaki yorumlara seslendi. Hoskinson, cumartesi günü yapılacak oylamada kripto vergilendirmesini hakkında birkaç adım önerdi.

Hoskinson’dan Üç Öneri

IOHK kurucusu Charles Hoskinson, görüşülen kripto düzenlemeleri adına ABD kripto topluluğuna seslendi. Başarılı CEO, şu üç adımı önerdi:

  • Senatörlerle İletişim Kurun: Hoskinson, kripto topluluğundan senatörler veya kongre üyeleri ile ofislerini arayarak, e-posta göndererek veya mektup yollayarak bir şekilde iletişim kurması önerisinde bulundu.
  • Kripto Destekçileri ve Karşıtlarını Belirleyin: Başarılı CEO, topluluktan kripto destekçisi ve karşıtlarını iki gruba ayırması tavsiyesinde bulundu.
  • İnsanları Bilgilendirmek ve Medyanın İlgisini Çekmek: Hoskinson, büyük ve küçük şirletden ortalama kripto meraklılarına kadar herkesin, blog yazarak, tweet atarak veya daha fazlasıyla kripto düzenlemlerini daha fazla insanın bilmesini sağlamak istiyor.

IOHK kurucusu, maksimalizmi bir kenara bırakarak endişelerin giderilmesi taraftarı. Hoskinson, kampanyalarında kripto yanlısı politikacıları finansal olarak desteklemeyi ve kripto endüstrisinde daha sert vergi önlemlerini boykot etmeyi önerdi. Başarılı isim, kripto düzenlemeleri konusunda karşıtlık yapanların olumsuz sonuçlarıyla yüzleşmelerini ve eylemlerinin siyasi sonuçlarıyla karşı karşıya kaldıklarını anlamalarını istiyor.

Hoskinson, Kriptoyu Anlayan Siyasiler İstiyor

Hoskinson, medyanın mümkün olduğunca fazla ilgisini çekmek için elinden geleni yapacağını iletti. Popüler isim, sonunda kripto karşıtlarından kurtulup yerlerine piyasaların nasıl işleyeceğini ve insanların para kazanmalarından vergi ödemelerine nasıl izin verileceği dahil olmak üzere insanlığın geleceği için kriptonun önemini anlayanlarla değişeceğine inanıyor.

Öte yandan ABD’de kripto endüstrisinde alınan siyasi ve düzenleyici kararların dünyadaki diğer hükümetlere örnek teşkil etmesi muhtemeldir. Bu bağlamda ABD’nin kripto tutumu ve adımları oldukça önemlidir.Total
5
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Venezula’nın Dijital Bolivar’ı İçin Tarih Verildi!

Sonraki Haber

Kripto Para Piyasası Beklenen Noktaya Geldi Mi: Bitcoin (BTC) Fiyatını Ne Bekliyor?

İlgili Haberler