Chainlink (LINK) Güncellemesi ve Fiyat Beklentileri

Bitcoin Haber

Bitcoin‘in fiyatı kısa bir süreliğine 30.000 doları görse de, altcoin yatırımcıları için beklenen hareket gerçekleşmedi. Bu durumda, Chainlink (LINK) gibi pozitif ayrışabilecek altcoinlere odaklanabiliriz. Chainlink ekibi, LINK Coin fiyatının 11 Eylül’de yüksek bir dip yaptıktan sonra azalan trend çizgisinden çıktığını ve 8,80 doların hemen altında yeni bir zirve gördüğünü duyurdu. Fiyat 8,28 dolara ulaştıktan sonra geri çekilmeye başladı.

Günlük RSI, yükseliş eğilimini teyit ederken, talebin canlı kalışı yatırımcılar için umut verici. Bitcoin fiyatı, sahte ETF onay haberiyle 30.000 dolara çıksa da şu an 28.180 dolar seviyesinde bulunuyor. Yani kazançların tamamı silinmiş değil.

Gerçek dünya varlıklarının tokenleştirilmesine yönelik artan eğilim, LINK Coin’i destekliyor. Son çeyrek içinde RWA alanında büyüme devam etti ve büyük finans kuruluşlarının bu alana olan ilgisi katlanarak artıyor. Ayrıca, balinalar 30 gündür birikim eğilimini devam ettiriyor ve Swift ve diğer ortaklarla güçlenen ilişkiden beslenen uzun vadeli iyimserlik var.

Chainlink ekibi, bu hafta 5 Chainlink hizmetinin 9 entegrasyonu olduğunu duyurdu. Fiyat beklentilerine göre, LINK Coin fiyatının 9,3 dolarda yeni bir zirve yapması bekleniyor. Eğer bu bölge de aşılırsa, çift haneli fiyat hedefleri radara girecek. Ancak, eğer LINK yatırımcıları 7,1 doları koruyamazsa, fiyat 6,4 dolar ve altına düşebilir.

Bu bilgilerin kesinlikle yatırım tavsiyesi içermediğini ve kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığını unutmamak önemli. Yatırımcıların, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Fiyatı iShares Spot Bitcoin ETF Onayıyla Yükselme Yaşadı Ancak Boğa Tuzağı Riski Var

Sonraki Haber

Kripto Para Dünyasında Yanlış Bitcoin ETF Haberinden Dolayı Şok

İlgili Haberler