Popüler Analist Artış Beklediği 5 Coin’i Açıkladı!

İlayda Peker

Kripto analisti ve influncer Tyler Swope, yıl sona ererken önümüzdeki günlerde artış yaşamasını beklediği 5 kripto para birimini açıkladı. Swope’un listesinin başında Chainlink (LINK) bulunuyor. Kripto stratejisti, merkezi olmayan oracle ağının ciddi bir yükselişe hazırlandığını ifade etti.

Chainlink’i Ne Bekliyor

Chainlink’in şua dan bir döngüde bulunduğunu ifade eden Swope, LINK’in DeFi ekosistemindeki büyüme ile yeniden yükselişe geçeceğini dile getirdi. Swope konuyla ilgili açıklamalarında, LINK’in yeni bir ralli başlatacağını ve 20 doları geçerek yeni bir rekora imza atacağını ifade etti.

Swope, LINK’in yeniden yükselişe geçerek rekor kırmasının bir garanti olmadığını ama verilerin bu yönde olduğunu ifade ediyor. Swope’un açıklamalarına göre, Chainlink’in piyasa değeri açısından üzerinde bulunan varlıklar da bu duruma zemin hazırlıyor. Şu anda LINK’in hemen üzerinde altıncı sırada Litecoin (LTC) ve beşinci sırada Bitcoin Cash (BCH) bulunuyor.

Swope Bitcoin Cash’in bir çöp olduğunu ve LINK kadar çok kullanılmadığını ifade ediyor. Litecoin’in de LINK’ten daha değersiz olduğunu ifade eden Swope LTC’nin piyasa değeri sıralamasında çok daha aşağılarda olması gerektiğini düşünüyor.

The Graph ve Compound

Swope LINK’ten sonra The Graph (GRT) ve Compound’un (COMP) önümüzdeki günlerde ciddi artışlar yaşayacağını düşünüyor. Ethereum tabanlı indeksleme ve sorgulama protokolü, potansiyel kullanım durumu nedeniyle şu anda sıcak bir gündem konusu olarak karşımıza çıkıyor.

Swope konuyla ilgili açıklamalarında, “The Graph, Chainlink ile çalışıyor ve temelde DApp ortamında çok ihtiyaç duyulan kritik bir altyapıya sahip bir indeksleme protokolü sağlıyor. Chainlink oracle’ları kadar kullanılacaklar. Chainlink oracle’ları The Graph’i, Graph Chainlink oracle’larını kullanacak.” ifadelerini kullandı.

Compound ile ilgili de Swope, projenin yeni zincirler arası protokolü için hazırlanmış teknik incelemesinin büyük bir birlikte çalışabilirlik ve ölçeklenebilirlik oyunu olduğunu açıkladı. Swope, protokolün potansiyel kullanım durumları sebebiyle COMP’un da yükseleceğini dile getirdi.

Polkadot ve Unibright

Swope’un listesinde dördüncü sırada, Polkadot ekosisteminin bir parçası haline gelen xDai var. Polkadot’un Ethereum ile uyumlu şekilde tasarlandığını ifade eden Swope önümüzdeki günlerde takip edeceği kripto para birimlerinden birinin kesinlikle xDai olacağını belirtiyor.

Son olarak yaptığı açıklamalarda, işletmelerin blok zinciri kullanmasına ve kodlamaya gerek kalmadan tokenize edilmiş varlıklar oluşturmasına olanak tanıyan araçlar ve işlevler sunan dijital defter çözümleri sağlayıcısı olan Unibright (UBT) token’a değinen analist, Baseline Protocol sayesinde projenin popülerlik elde edeceğini ifade ediyor.


Total
10
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ETH Yorumları: Ethereum/USD Teknik Analizi 21/12/2020

Sonraki Haber

Bitcoin’in (BTC) Fiyatı Düşüyor Ama Çakılmayı Bu Etkenler Engelliyor!

İlgili Haberler