Chainlink, Kurumsal İlgi ve RWA Trendi ile Kripto Para Yatırımlarında Öne Çıkıyor

Bitcoin Haber

Oracle hizmet sağlayıcısı Chainlink (LINK), son aylarda artan fiyatıyla dikkat çekiyor. 1 Ekim’de 8,13 dolara ulaşan LINK fiyatı, bir miktar aşağı yönlü hareket gösterdi ancak makro trend çizgisinin üzerinde işlem görüyor. Altcoin‘in fiyatının makro trend çizgisini yeniden test etme ve yükselme olasılığı bulunuyor.

13 Ekim’de, Chainlink kurumsal yatırımcıların ilgisini çekti. 50 milyon doların üzerinde 20 milyondan fazla LINK işlemi gerçekleşti. Büyük işlemler, bir kripto paranın etrafındaki spekülasyonlarda artışa işaret ediyor. Ancak, ağın zincir üzeri aktivite artışlarının varlığın değerinde ani yükselişi garanti etmediği belirtiliyor.

Rekt Capital adlı anonim kripto para analisti, LINK’in fiyatının düşüşlerinin yatırımcıları korkutmaması gerektiğini belirtti. Analist, LINK’in fiyatının bir miktar geri çekilmesinin ardından 8 dolar civarındaki aralık direncini kırarak yükselişe geçmesini bekliyor.

Kripto para dünyasında gerçek dünya varlığı (RWA) tokenizasyonunda önemli bir ivme var. Araştırma şirketi K33 Research’ün raporuna göre, Chainlink’in yerel varlığı LINK bu trendden yararlanmak isteyen yatırımcılar için en güvenli seçim olabilir.

K33 analisti David Zimmerman, RWA anlatısına maruz kalmak ve yükselişe geçtiğinde kenarda kalmak istenmiyorsa LINK’in en güvenli yatırım olduğunu söyledi. Zimmerman, küresel bankaların ve kripto para platformlarının tokenizasyondan yararlanmak için adımlar attığını ve Chainlink’in oracle ağı ve kapsamlı iş birlikleri aracılığıyla Blockchain’i gerçek dünyaya bağlamak için çok önemli bir altyapı parçası olarak kendini kanıtladığını vurguladı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ABD Hükümeti, 5 Milyar Dolarlık Bitcoin Servetiyle Kripto Para Milyarderi Oldu

Sonraki Haber

“Bitcoin’in Yüzde 570’lik Yükseliş Beklentisi: Analist, Fed’in Para Basma İhtimaline Dikkat Çekiyor”

İlgili Haberler