Cardano (ADA) On-Chain İşlemlerde Güçlü Yükseliş Gösteriyor

Bitcoin Haber

Geçtiğimiz Perşembe günü ABD SEC’in yedi Bitcoin ETF başvurusunu ertelemesinin ardından kripto para piyasası satış baskısı altına girdi. Ancak, Cardano (ADA) on-chain işlem hacimlerinde artış bildirdi. Ocak ayından bu yana ADA’nın haftalık on-chain işlem hacimleri %1700 oranında arttı. ADA etrafındaki mevcut tartışma oranları traderların ilgisinin sürdüğünü gösteriyor.

Santiment’in bildirdiği üzere, fayda potansiyel bir toparlanmada büyük bir rol oynuyor. Cardano’nun DeFi ekosistemi bu yıl güçlenme belirtileri gösteriyor. DeFi protokollerinde günlük 35.000’den fazla aktif adresle 15 milyon dolardan fazla coin bulunuyor.

Defilama’nın verileri, Cardano ağının yaklaşık 160,36 milyon dolarlık bir toplam kilitli değere (TVL) sahip olduğunu ve Ocak 2023’ten bu yana önemli bir artışa işaret ettiğini gösteriyor.

Cardano’nun ADA fiyatı, 2023 boyunca 0,25 dolar ile 0,40 dolar arasında işlem görüyor. Cardano’nun fiyatı bu yıl kritik bir destek bölgesini üçüncü kez test etti. Fiyat kayıplarının azalması, Cardano’nun fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3 dolara yeniden yükselme olasılığını artırıyor. Ancak, eğer yükseliş ivmesi 0,25 destek bölgesini koruyamazsa, fiyatın daha da düşebileceği tahmin ediliyor.

Cardano’nun akıllı sözleşme ekosistemi, Toplam Kilitli Değer (TVL) ve zincir üzerindeki faaliyetlerde güçlü bir büyüme yaşayarak gelişiyor. Kısa vadeli fiyat zorlukları devam etse de, ağın faydası ve devam eden trader ilgisi umut verici bir görünüm çiziyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum’da Göz Kamaştıran Sinyal: Büyük Bir Yükseliş Mi Geliyor?

Sonraki Haber

Londra Menkul Kıymetler Borsası, Blockchain Destekli Ticaret Merkezi Geliştiriyor

İlgili Haberler