Cardano (ADA) Geliştirme Faaliyetleri İle İlk Sıraya Yükseldi

Bitcoin Haber

Piyasada sağlam duruşu ve gelişime açıklığı ile Bitcoin ve Ethereum kadar saygı duyulan Cardano, son dönemdeki faaliyetleriyle başarıya imza attı. Geçtiğimiz ay boyunca gerçekleşen geliştirme faaliyetleri sonucunda Cardano, blockchain takip platformu Santiment tarafından belirlenen listede ilk sırayı aldı.

Santiment’in paylaştığı gönderiye göre, Cardano son 30 gün içinde en yüksek sayıda nitelikli Github taahhüdünü gerçekleştirerek dikkat çekti. Ayrıca, son 24 saat içinde 50 günlük EMA çizgisinin üzerine çıkan ADA, bu bölgede sağlam bir duruş sergiledi ve bu seviyenin üzerinde işlem görmeye devam etti.

Geçtiğimiz haftaya bakıldığında ADA’nın oluşturduğu negatif trend çizgisi ile direnç seviyesinin kesişimi dikkat çekiyor. Bu kesişim, direnç seviyesinin kırılması durumunda bir başarı olarak kabul edilebilir. İlerleyen günlerde 0,2645 dolar seviyesinde belirlenen direnç seviyesinin üzerinde gerçekleşebilecek bir günlük kapanış, ADA’da yükseliş hareketinin başladığını gösterebilir.

Eğer bu yükseliş hareketi devam ederse, ADA’nın değeri önümüzdeki 1 ay içerisinde 0,3180 dolara kadar yükselebilir. Bu fiyatlar için ADA’nın önünde net bir 0,2920 dolar direnç seviyesi bulunuyor. Yazım zamanı itibariyle, ADA’nın fiyatı son 24 saatlik performansında hafif bir artış göstererek 0,2634 dolara yükseldi ve haftanın başından bu yana %4,99 oranında artış yaşadı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Piyasalarında Büyük Beklenti: Ekim Ayı Rallileri

Sonraki Haber

Ethereum’un İki Katmanlı Stake Sistemi: Düğüm Operatörleri ve Delegatörler

İlgili Haberler