Cardano (ADA) Fiyatı Düşüş Eğiliminde: Ayılar Kontrolü Ele Geçirebilir mi?

Bitcoin Haber

Piyasa değeri bakımından en büyük altcoinlerden biri olan Cardano (ADA), son dönemde düşüş eğilimi gösteriyor. Bitcoin fiyatındaki olumsuzluk ve halving öncesi fiyatın negatif performans gösterme ihtimali, yatırımcılarda endişe oluşturuyor. Özellikle fiyatın şu an kritik bir desteğin eşiğinde olması, bu endişeyi daha da artırıyor.

Ayı flama formasyonu genellikle düşüş trendinde görülür ve satıcıların kısa bir ara vermesini sağlar. 30 Ağustos’ta formasyon destek trend çizgisinden bir kırılma gözlemlendi. Eğer satıcılar güçlü kalmaya devam ederse, altcoin fiyatı 0,238 doların altına düşerek 0,22 dolara gerileyebilir.

Son birkaç günde Cardano, 0,28 dolar ile 0,24 dolar arasında seyretti. Ancak, boğaların fiyatı yükseltme çabaları başarısız oldu ve satışlar artarak fiyatı düşürdü. Ayıların hedefi, ADA/USDT çiftini 0,24 dolar desteğinin altına çekmek.

Fiyatın 0,24 dolardan toparlanması durumunda, parite bir süre daha konsolide olabilir. Ancak fiyat 0,24 doların altına düşerse, 0,22 dolara ve sonrasında 0,20 dolara düşüş bekleniyor. Bitcoin’in 25.400 doların altında kapanış yapması durumunda, bu düşüş senaryosu güçlenebilir. Uzmanlar, azalan talebi gerekçe göstererek fiyatın önümüzdeki günlerde satıcıların kontrolünde kalacağını tahmin ediyorlar.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Birleşik Krallık’ta Kripto Şirketlerini İlgilendiren Yeni Standartlar Yürürlüğe Girdi

Sonraki Haber

“Eski SEC Başkanı Jay Clayton, Spot Bitcoin ETF Onay İhtimali Üzerine Konuştu”

İlgili Haberler