Bitcoin’de Yükseliş Sinyali: Kripto Para Analisti Ali Martine’nin Yorumları

Bitcoin Haber

Kripto para analisti Ali Martine, Bitcoin‘in önemli bir fiyat seviyesinin üzerinde kalması durumunda mevcut değerinden %8’den fazla artabileceğini öne sürdü. Tom DeMark (TD) Sıralı göstergesi kullanılarak yapılan analizlerde, Bitcoin’in 26.800 doların üzerinde kalıcı olması durumunda 28.000 dolar seviyesine çıkabileceği belirtildi. Ancak, Bitcoin’in 25.300 doların altına düşmesi bu yükseliş senaryosunu geçersiz kılacak.

Analist, son 24 saat içinde kripto para borsalarına yaklaşık 5.000 BTC gönderildiğini belirtti. Bu durum, Bitcoin satışının artabileceğini gösteriyor olabilir.

Ali Martine, Ethereum’un önemli bir fiyat seviyesini koruyamaması durumunda ciddi bir piyasa düzeltmesi görebileceği konusunda da uyarılarda bulundu. Ethereum’un 1.680 doların altına düşmesi durumunda 1.200 dolara doğru önemli bir düzeltme yapabileceğini ifade etti.

Cardano balinalarının geçtiğimiz hafta yaklaşık 265 milyon dolar değerinde yaklaşık 1,02 milyar ADA sattığı da belirtildi.

Bitcoin, yazının kaleme alındığı sırada son 24 saatte %0,3 oranında bir artışla 25.862 dolar seviyesinden işlem görüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ARK Invest, Kripto Paraların 2023 Rüzgarlarını Değerlendiriyor: Bitcoin ve Ethereum Analizi

Sonraki Haber

Ripple (XRP) Fiyat Analizi: Düşüş Trendi ve Destek Seviyeleri

İlgili Haberler