ADA Yorumları: Popüler Analist Cardano İçin Hedef Ve Zaman Verdi!

İlayda Peker

Kripto para analisti ve influencer Ben Armstrong yaptığı son açıklamalarda, Cardano’nun rallisinin önümüzdeki altı ay boyunca devam etmesini beklediğini dile getirdi.

ADA Hedef: 8 Dolar

Armstrong yaptığı açıklamalarda, 31 Ekim’e kadar Cardano’nun (ADA) 8 dolar seviyesine ulaşacağını tahmin ediyor. Bu noktada da analist, yatırımcıların kar etmeye başlayacağını söylüyor.

Armstrong’un açıklamalarına göre ADA, altcoin boğa koşusu döngüsünün sonunda yani Cadılar Bayramı döneminde 8 dolar seviyesine ulaşacak. Konuyla ilgili olarak analist, “Birçok insanın ADA’nın 10 dolara ulaşmasını istediğini görebiliyorum. Ama sanırım 8 ile 9 dolar arasında insanlar karlarını almaya başlayaca ve yükseliş bu seviyelerde son bulacak.” ifadelerini kullandı.

Cardano son zamanlarda 1,15 dolar ile 1,30 dolar bandında seyrediyor ve ADA’nın 10 doları görebilmesi için yaklaşık olarak 8 kat artış yaşaması gerekiyor.

Bunlara ek olarak Armstrong’a göre Cardano benimsenmesi günden artıyor ve dolayısıyla ADA uzun bir süre daha konuşulmaya devam edecek. Analist, bazı kurumların Cardano ile ilgilendiğini ve bunun uzun vadeli yavaş yol haritasından kaynaklandığını ifade ediyor.

Coinbase’in Halka Arzı

Bunlara ek olarak analiste göre Coinbase’in halka arzı (IPO) Bitcoin dahil tüm kripto para birimleri için bir artış sinyali olarak nitelendiriliyor. Analist konuyla ilgili olarak, “Coinbase IPO’nun kendisiyle birlikte çok fazla manipülasyon getireceğine inanıyorum, çünkü Coinbase bu durum için faydalı. Coinbase’in değerlemesine bakarsanız, doğrudan Bitcoin fiyatına bağlıdır.” ifadelerini kullanıyor.

Coinbase’de çok fazla yatırımcının olduğunu ifade eden analist, bu sayede kripto para birimlerinin yeni bir yükselişe hazırlandığını dile getiriyor. Armstrong, 14 Nisan’da Coinbase’in halka arzı ile birlikte Bitcoin ve kripto para birimlerinin fiyatlarının yükselişe geçmesini bekliyor.Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kraken CEO’su Açıkladı: Kraken 2022 Yılında Halka Açılıyor

Sonraki Haber

The Graph (GRT) ve Avalanche’den (AVAX) Önemli Adım!

İlgili Haberler