Bitcoin’de (BTC) Son Düşüş Fırsatı: Analist 2025 Yılına Dair Öngörülerini Paylaştı

Bitcoin Haber

Kripto para analisti Rekt Capital X, Bitcoin’in boğa piyasası destek bandını test etmek üzere olduğunu belirtti. Analiste göre, Bitcoin’in bu bandı başarıyla test etmesi durumunda, daha düşük yüksek direnci tekrar ziyaret edebilir. Ancak, Bitcoin’in üstel hareketli ortalamaların üzerinde çok uzun süre tutunamaması gerektiği vurgulandı.

Rekt Capital X, Bitcoin’in 2025 yılı sonbaharında zirve seviyelere ulaşabileceğini öne sürdü. Analist, bir sonraki boğa piyasası zirvesinin halvinginden 518-546 gün sonra gerçekleşebileceğini, bu durumun 2025 Eylül ortası veya 2025 Ekim ortasına denk gelebileceğini belirtti.

Analist, herhangi bir ani düşüş eğiliminin, uzun vadede Bitcoin yatırımcıları için son şans fırsatlarını temsil edebileceğini ifade etti. Özellikle önümüzdeki 140 günün, en düşük ve hatta 20.000 doların altındaki seviyelerden satın almak için son fırsat olabileceğini belirtti.

Ayrıca kripto para analisti, Chainlink’in (LINK) fiyatının bir miktar kesintiden sonra artacağını öngördü. Eğer Chainlink, yakın zamanda yüksek direnci kıramazsa, makro aralıkta konsolidasyonun devam etmesi ve bu durumun kırılan makro düşüş trendinin yeniden test edilmesini sağlaması bekleniyor.

Bu tahminler doğrultusunda, Bitcoin’in ve Chainlink’in gelecek dönemdeki hareketleri kripto para yatırımcıları ve izleyicileri tarafından yakından takip edilecek. Her iki kripto para biriminin de düşüş trendlerinin sona erip ermediği ve yeni zirvelere ulaşıp ulaşamayacağı merak konusu olmaya devam ediyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Binance Borsasındaki Şüpheli İşlemler: CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju’nun İddiaları

Sonraki Haber

Kripto Balinaları Ekim Ayı İçin Birikim Moduna Geçti: BCH, LINK ve MKR Coinler Öne Çıkıyor

İlgili Haberler