Bitcoin ve Ethereum’da Son Durum: Kripto Para Piyasası Düşüşte

Bitcoin Haber

Lider kripto para birimi Bitcoin, sabah saatlerinde 26.000 dolar seviyelerini aştıktan sonra gün içerisinde 25.800 dolar seviyelerine geriledi. Kripto para piyasasındaki bu düşüşle birlikte birçok altcoin de değer kaybetti. Ethereum ise son fiyat hareketleri ile birlikte 1630 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı.

Toplam piyasa değeri CoinMarketCap verilerine göre 1,04 trilyon dolara düşen kripto para piyasası, yeni haftanın ilk gününde düşük volatilite ile başladı. Son 24 saatte ortalama 30 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.

Bitcoin’in 26.000 dolar altına gerilemesi ile birlikte çoğu altcoin değer kaybetti. Bu durum, sabah saatlerinden bu yana yüksek oranlarda değer kayıpları olan kripto para birimlerinin de hızla değer kaybetmesine neden oldu.

Geçen hafta 1740 dolar seviyelerine ulaşan Ethereum, kripto para piyasasındaki düşüşle birlikte 1700 doların altına geriledi. Ethereum, son bir haftada yüzde 1’den fazla değer kaybederek, Bitcoin’e kıyasla daha düşük bir fiyat performansı sergiledi.

Son olarak, Ethereum, kripto para piyasasının düşüş eğilimi ile birlikte son 24 saatte ortalama yüzde 0,5 değer kaybetti ve 1630 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. ETH’nin toplam piyasa değeri de son kayıpların ardından 200 milyar doların altına düştü.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Fetch (FET), Stellar (XLM) ve Bluzelle (BLZ) Altcoin’lerinin Fiyat Değerlendirmesi

Sonraki Haber

Dijital Varlık Yöneticisi CoinShares’in Haftalık Raporu: Yatırım Ürünlerinde 11,2 Milyon Dolarlık Çıkış

İlgili Haberler