Bitcoin ve Ethereum Değer Kaybı Yaşadı: Kripto Para Piyasasında Son Durum

Bitcoin Haber

Bitcoin, gün başında 26.350 dolar seviyelerini aştıktan sonra kısa sürede değer kaybı yaşayarak 25.800 dolar seviyelerine geriledi. Ethereum ise son değer kayıpları ile birlikte 1625 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para endüstrisinin toplam piyasa değeri, CoinMarketCap verilerine göre 1,04 trilyon dolar seviyelerine düştü.

Günün ilk saatlerinde hızla yükselen kripto para piyasası, kısa süre sonra düşüşe geçti. Bitcoin, 25.350 dolar seviyelerini aştıktan hemen sonra değer kaybetti ve 25.800 dolar seviyelerine geriledi.

Ethereum da son değer kayıplarının ardından 1625 dolar seviyelerinde işlem görmeye başladı. Kripto para endüstrisinin toplam piyasa değeri, CoinMarketCap verilerine göre 1,04 trilyon dolar seviyelerine geriledi.

Kripto para piyasasındaki volatilite artış gösterdi. Coinglass’ın güncel verilerine göre, son 24 saatte yaklaşık 90 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.

Son fiyat hareketleriyle birlikte BNB 214 dolar, XRP 0,49 dolar, Cardano 0,25 dolar, Dogecoin 0,062 dolar, Solana 19,6 dolar ve TRON 0,078 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Piyasadaki düşüş eğiliminin etkisiyle Synthetix, dYdX, Polygon, ApeCoin ve Uniswap gün içinde yüksek oranlarda değer kaybetti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

MicroStrategy, FASB Kural Değişikliği Sonrası Bitcoin Varlıklarını Daha Kolay Raporlayacak

Sonraki Haber

Chicago Fed Araştırması: Kripto Paralar için Goldilocks Bölgesine İlerleniyor

İlgili Haberler