Bitcoin ve Altcoinler: AVAX, CEEK ve SOL Coin Fiyat Analizi

Bitcoin Haber

Bitcoin‘in fiyatı 28.500 dolar bölgesini koruyor. BTC‘nin 28.300 dolarlık direnç alanı üzerinde kapanışları altcoin yatırımcıları için yükseliş anlamına gelecek. AVAX, CEEK ve SOL Coin için güncel kritik fiyat bölgeleri de önemli. AVAX için iyi haber, Stars Arena isimli SocialFi platformunun yeniden faaliyetine başlaması ve kod denetiminin tamamlanmış olması. Ancak BTC’nin dün NVIDIA hisse fiyatları düştüğü için yaşadığı dalgalanma AVAX Coin’de ciddi bir artışı engelledi.

AVAX Coin’in 9 dolar desteği korunuyor ancak fiyat 9,5 dolar üzerinde kalıcı olamadı. Fiyatın bu bölgeyi tekrar desteğe dönüştürerek 10,7 ve 12,83 dolar dirençlerini aşması gerekiyor. Eğer bunu başarabilirse 15 dolar hedeflenebilir. CEEK Coin için durum biraz daha karmaşık. Sanal arazi satışlarının CEEK Coin cinsinden yapılmaması, yatırımcıların projeden uzaklaşmasına neden oldu. CEEK Coin fiyatının derinlere inmesi de bu durumu yansıtıyor.

CEEK Coin’in tüm zamanların en düşük fiyatı 0,03369 dolar ve 0,0342 dolar altı kapanışlarda 0,03 dolara kadar satışlar devam edebilir. BTC’nin 30.000 doları hedeflemesi durumunda durum değişebilir. SOL Coin ise son zamanların en dikkat çeken altcoin’lerinden biri. FTX çöküşünün ardından imajını toparlıyor ve TVL yeni zirvelere ulaşıyor.

Ancak SOL Coin’in önemli bir fiyat artışı için 27 dolarlık direnç seviyesini aşması gerekiyor. Başarısız olunması durumunda fiyat aynı bölgeye geriler. Ancak, iyimser senaryoda 32 ve 40 dolar bölgeleri makul hedef konumuna yükselebilir. Yatırımcıların kripto para birimlerinin volatilite ve risk taşıdığının farkında olmaları gerektiğini unutmamaları önemli.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

“Bitcoin Yükselişi: BlackRock CEO’su ve Analistlerden Yorumlar”

Sonraki Haber

Bloomberg Analisti: “Bitcoin’de Büyük Hareket Bekliyorum!”

İlgili Haberler