Bitcoin ve ADA Coin’in Son Durumu ve Fiyat Beklentileri

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatı, yazının hazırlandığı sırada dünkü zirvesini aşma ve tepe noktada kalıcı olma mücadelesi veriyor. Ancak, her yükselişin kısa vadeli traderlar tarafından satışa dönüştürülmesi ve Fed toplantısı öncesi yaşanan belirsizlik, yatırımcıları riskli hareketlerden kaçınmaya itiyor.

Diğer yandan, altcoinlerden ADA Coin de bu hafta toparlandı ve bir miktar yükseliş gösterdi. Ancak, fiyat hala dar bir aralıkta seyrediyor ve spekülatif yatırımcılar vadeli işlem piyasalarından sermaye çekme eğiliminde. Bu durum, yatırımcıların yeni risk almak istemediklerini ve mevcut pozisyonlarını kapattıklarını gösteriyor.

Kripto borsalarından alınan verilere göre, ADA Coin yatırımcıları için iyi bir haber var. Alım pozisyonları, satıcıları geride bıraktı ve 320,12 milyon ADA Coin satın almak için emir verildi. Bu durum, satışta olan 280,3 milyon ADA Coin’den oldukça yüksek.

ADA Coin için yukarı yönlü kırılma 0,3 doların aşılmasıyla mümkün olacak. Ancak, bu gerçekleşmediği takdirde fiyatın 0,2 dolara düşme ihtimali bulunuyor. Bu durum, kripto para piyasalarının son dönemdeki dalgalı seyri ve belirsizliklerle bağlantılı.

Son olarak, her ne kadar kripto paralar son iki günde bir yükseliş göstermiş olsalar da, bu yükselişler sırasında güçlü satıcılarla karşılaştılar. Bu durum, günlük traderların küçük kazançlar için hızlıca satışa geçtiklerini gösteriyor. Bu yazıdaki bilgilerin yatırım tavsiyesi olmadığı ve yatırımcıların kendi araştırmalarına dayanarak işlem yapmaları gerektiği hatırlatılmaktadır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

DOGE Fiyat Tahmini: Yatırımcıları Neler Bekliyor?

Sonraki Haber

Ethereum NFT Piyasasında Ciddi Düşüş: Yatırımcılar Endişeli

İlgili Haberler