Cardano Yorumları: ADA Fiyatında Son Durum 

Bitcoin Haber

Cardano‘nun [ADA] Voltaire dönemindeki çabaları, altcoinin Toplam Değer Kilitli (TVL) ve Uzun/Kısa Oran cephesinde bir miktar toparlanma görmesine yardımcı oldu. Ancak, yeni bir aya girerken ekosistemin topluluğa sunacağı daha fazla şey vardı. 

ADA Yorumları 

Cardano Feed adlı Twitter hesabı, 1 Mayıs’ta Cardano’nun günlük özetini yayınladı ve ekosistemle ilgili bazı önemli güncellemeleri belirtti. Voltaire’in geliştirilmesine ek olarak, yol haritası ekosistemle ilgili diğer önemli güncellemeleri de sundu. 

Ortalıkta dolaşan bazı yüksek beklentiler 

Twitter mesajında Cardano’nun Paima Engine üzerinde ilk oyununu geliştirmek üzere yeni nesil Web3 oyun platformu DEADPXLZ ile işbirliği yaptığı vurgulandı. Bu oyun Cardano ile entegre edilecek. 

Ek olarak, toparlama ayrıca SummonsPlatform’un Cardano ana ağında başlatıldığını da belirtti. Bu, kullanıcıların DAO’ları daha iyi bir şekilde oluşturmasını ve yönetmesini sağlayacaktır. 

Sunacak çok şeyi olan Cardano, kazanma çılgınlığı içinde olabilir. Ancak, ADA‘nın fiyatı ve metriklerinde durum böyle miydi?  

Ayılar Kontrolde Mi? 

Bu yazının yazıldığı sırada Cardano’nun yerel tokenı ADA, tam olarak oyununu hızlandırmadı. Bunun nedeni, tokenin 0,3842 dolardan el değiştirmesi ve kırmızıda durmasıydı. Göreceli Güç Endeksi (RSI) de 44,28 seviyesindeydi ve önümüzdeki günlerde bir toparlanma belirtisi göstermedi. 

ADA’nın Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) göstergesi de düşüş eğilimine tanık oldu. Basın zamanında sinyal ve MACD çizgisi sıfır çizgisinin üzerinde kalsa da, iki çizginin sıfırın diğer tarafına geçmesi sadece bir zaman meselesiydi. 

İstihbarat platformu Santiment’ten gelen veriler de yazı yazıldığı sırada ayıları destekliyor gibi görünüyordu. ADA’nın geliştirme faaliyeti son birkaç gün içinde yükseliş eğilimi göstermiş olsa da, basın saatine göre düşüşe geçti. ADA’nın geliştirme faaliyeti 83,83 olarak gerçekleşti ve bu, zincirin son birkaç gündeki geliştirme faaliyetinden bir düşüş oldu. 

Ayrıca, sahiplerinin sayısına bakıldığında da yazım sırasında önemli bir toparlanma görülmedi ve yatay bir yönde hareket etti. Ancak ADA, çoğu cephedeki düşüş görünümüne rağmen sosyal hâkimiyetini korumayı başardı. 


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

MATIC Konsolidasyon Bölgesinde: Boğalar Kontrole Geçecek Mi?  

Sonraki Haber

Coinbase’e Yeni Dava: İşte Detaylar! 

İlgili Haberler