Bitcoin Fiyatı ve İki Farklı Altcoin’in Potansiyel Yükselişi

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatı Ekim başından beri düşüş yaşarken, 2 farklı kripto para birimi olan BNT Coin ve Cartesi (CTSI) ciddi bir yükseliş potansiyeli gösteriyor. Bunun nedeni olarak, CTSI için yüksek işlem hacmi, aktif adreslerde artış ve balina işlemlerindeki yükseliş gösteriliyor. Bu durum, BNT Coin’in yükselişi öncesinde görülen sinyallere benziyor. Ayrıca, CTSI fiyatının Mayıs ayından bu yana azalan trend çizgisinin altına indiği görülüyor.

BNT Coin’in yükselişinden önce görülen sinyalleri alan bir diğer kripto para birimi ise Holo (HOT) Coin. Balina işlemleri, balina birikimi ve ortalama coin yaşı gibi faktörler, HOT Coin’in yükseliş potansiyelini artırıyor. Ancak, Nisan 2021’de ATH seviyesine ulaşan bu altcoin, sonrasında alçalan bir kama modeline düştü.

Teknik analizler, CTSI ve HOT Coin’in fiyatlarında yukarı yönlü bir hareketin mümkün olduğunu gösteriyor. Ancak bu durumun gerçekleşebilmesi için belirli direnç seviyelerinin aşılması gerekiyor. Aksi takdirde, bu altcoin’lerin fiyatlarında %20’ye varan düşüşler bekleniyor.

Bununla birlikte, BTC fiyatındaki düşüşün CTSI Coin’in performansını olumsuz etkileyebileceği belirtiliyor. Ve son olarak, HOT Coin fiyatında volatilite artışı görülebileceği, ancak takozdan çıkılıp çıkılmayacağı veya belirli bir destek seviyesinin kaybedilme durumunun yönü belirleyeceği ifade ediliyor.

Yazının özeti olarak, Bitcoin fiyatındaki düşüşe rağmen, bazı altcoin’lerin yükseliş potansiyeli gösterdiği, ancak bu durumun belirli faktörler ve direnç seviyelerine bağlı olduğu belirtilebilir. Bu altcoin’ler arasında BNT Coin ve Cartesi öne çıkanlar arasında.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’in Volatilitesi 2023’te Tartışma Konusu

Sonraki Haber

XRP Balina Yatırımcıları 1.5 Milyar Coin Biriktirdi

İlgili Haberler