Bitcoin Fiyatı 25.000 Doların Altına İnince Kripto Piyasası Alarmda

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatı, 25.000 dolarlık bölgeyi birkaç kez aştı ve 25.300 doların altında kapanışlarla endişeler arttı. Kripto para analisti Horse, 25.000 dolar seviyesindeki Bitcoin fiyatının satıcıları tuzağa düşürmek için en iyi alan olduğunu belirtti. Doların sessizce güçlenmeye devam etmesi, Bitcoin fiyatını destekleyebilir. 13 Eylül’de açıklanacak olan enflasyon verisi ve FTX’in milyarlarca dolarlık kripto para rezervinin satışı için onay verilmesi bekleniyor.

Bu durum, piyasada büyük kayıpları tetikleyebilir. Glassnode’un son raporunda, mevcut piyasa koşullarının düşük likidite ve düşük işlem hacmiyle karakterize edildiği ve bu durumun boğaların Bitcoin fiyatını birden fazla direnç seviyesinden geçirme yeteneğini zorlaştırdığı belirtildi. Bununla birlikte, uzun vadeli yatırımcılar yükseliş heyecanı azaldıkça birikim yapmaya başlayabilirler.

Glassnode, volatilite, likidite, işlem hacimleri ve on-chain settlement hacimlerinin tarihi düşük seviyelerde olduğunu ve bunun da piyasayı aşırı ilgisizlik, yorgunluk ve tartışmasız can sıkıntısına ittiğini belirtti. Ancak, DXY umut verici ve on-chain dipler artık sebepsiz yükselişlerden birinin başlaması gerektiğini söylüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

BNB ve BTC Arasındaki Rekabet: Aktif Adresler ve İşlem Dinamikleri

Sonraki Haber

PayPal, Kripto Paralarla İlgili Hizmetlerini Artırıyor

İlgili Haberler