Bitcoin Fiyat Tahminleri: Önemli Kripto Analistlerinden Güncel Beklentiler

Bitcoin Haber

Bitcoin, Evergrande krizinin de etkisiyle haftaya 26.000 dolar seviyelerinde başladı ve ABD piyasalarının da düşüşle açılması fiyatları olumsuz etkiledi. Kripto para analisti Rekt Capital, mevcut durumun 2019’daki durumu tekrar edebileceğini belirtti ve Bitcoin fiyatının 20.000 dolara kadar düşebileceğini öne sürdü. Keith Alan ise Bitcoin’in haftalık grafiğindeki “death cross” (ölüm kesişimi) durumuna dikkat çekti, bu durum büyük düşüşleri işaret edebiliyor.

Credible Crypto ise daha iyimser bir tahminde bulundu ve Bitcoin’in 27.000 dolar seviyelerine dönmesinin şaşırtıcı olmayacağını belirtti. Ekim ayının genellikle kripto para piyasalarında yükseliş getirdiğini belirten analistler, “Uptober” etiketli bu aydan umutlular.

Önümüzdeki ayın başında toplam kripto piyasası değerinin 200 haftalık üstel hareketli ortalamayı geçeceğini tahmin eden analistler, 1 Ekim’de başlaması beklenen hükümet kapanması durumunun kripto paralar üzerinde hareketlilik yaratabileceğini belirttiler. Ancak, borç tavanı anlaşması sırasında kripto paraların baskı altına girdiği de göz önünde bulundurulduğunda, bu hafta da benzer bir durum yaşanabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’in Zincir Üstü Ölçümlerde Tarihi Gücü: Analist Jamie Coutts’un Yorumları

Sonraki Haber

Kripto Para Uzmanı: Bitcoin Büyük Bir Düşüşün Eşiğinde

İlgili Haberler