Bitcoin Değerindeki Yükseliş Eğilimi ve Kritik Fiyat Seviyeleri

Bitcoin Haber

Son bir haftada değeri %4 artan Bitcoin, 27.300 dolar seviyelerini aştı. Kripto para analisti, 26.700 – 26.800 dolar seviyelerinin kritik olduğunu belirtti ve piyasa trendinin yükselişe geçtiğini söyledi. Geçmiş haftalarda 25.000 dolara kadar düşen Bitcoin, son bir haftada tekrar yükselişe geçti ve 27.300 doları aştı.

Bitcoin’in 24 saatlik toplam işlem hacmi de %50 artış gösterdi. 27.000 doları aşan Bitcoin ile kripto para piyasası da yeniden yükselişe geçti. Öte yandan, geçen hafta ABD tüketici ve üretici enflasyon verilerinin beklentilerin üzerinde gelmesine rağmen, kripto para piyasasında yeni bir düşüş yaşanmadı.

Bitcoin, yeni haftaya yükselişle başladı ve 27.400 dolar seviyelerine yaklaştı. Ayrıca, Toncoin (TON), THORChain (RUNE), Aave (AAVE) ve Maker (MKR) gibi altcoin’ler da son bir haftada çift haneli değer artışları kaydetti.

Kripto para analisti Michael Van de Poppe, Bitcoin’in 26.700 – 26.800 dolarlık seviyeleri koruduğunu ve yükselişine devam ettiğini belirtti. Analist, Bitcoin’in yükseliş trendini koruduğunu ve altcoin’lerde direnç seviyelerinde önemli kırılımların gerçekleştiğini belirtti.

Bu bilgilerin yatırım tavsiyesi olmadığı, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve risk taşıdığı belirtildi. Yatırımcıların, kendi araştırmaları doğrultusunda işlem yapmaları önerildi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Binance’de BETH Mevduatları Artıyor: Toplam Değer 731 Milyon Doları Aştı

Sonraki Haber

Hong Kong’dan Kripto Para Düzenlemelerinde Yeni Hamle

İlgili Haberler