Bitcoin Dalgalanması Altcoinlere Yansıyacak mı? BSV, STX ve MX Token Analizleri

Bitcoin Haber

Bitcoin‘deki fiyat dalgalanmasının altcoinlerin tamamında büyük bir artışa sebep olmadığı, ancak bu durumun zemin hazırladığı görülüyor. Eğer Bitcoin, daha yüksek seviyeleri destek olarak sağlamlaştırabilirse, önümüzdeki günlerde altcoinlerde de etkileyici fiyat artışları bekleniyor. Ayrıca, haftalık bazda pozitif ayrışan birkaç kripto para olduğu da unutulmamalı.

Son dönemde adından çokça söz ettiren BSV Coin, belki de ETF onaylarıyla Bitcoin’e olan ilginin artması ve rakiplerinin de ilgi göreceği beklentisi ile değer kazanıyor. Eğer BSV Coin fiyatı 56 doları aşar ve üzerinde kapanışlar görürse, 66 ve 80 dolar seviyelerine doğru bir ralli yaşanabilir.

Eylül sonunda alçalan bir direnç trend çizgisinden ve yükselen paralel kanalın içinde artış sürdüren STX fiyatı, ralli uzarsa fiyatın %35 daha artabilir ve 0,88 dolarlık yatay direnç alanı hedeflenebilir.

Haftanın en fazla artış yaşayan kripto paraları arasında ilk 3’te yer alan MX Token, ABC düzeltici yapısını tamamlayarak yeni bir yukarı yönlü hareket başlatmış gibi görünüyor. Eğer Elliot dalga sayımı doğruysa, fiyatın yüzde 56 artışla 4,4 dolara tırmanması muhtemel görünüyor.

Sonuç olarak, Bitcoin’in fiyat performansının tüm bu süreçlerde belirleyici olacağı kesin. Bitcoin’in 28.800 dolar desteğini koruyup 30.650 dolar bölgesini hedeflemesi bekleniyor. Ancak unutulmamalıdır ki, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığıdır. Her zaman kendi araştırmalar yapılarak işlemler gerçekleştirilmelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

XRP Coin Fiyatı Yükseldi: SEC Davası ve Fiyat Tahminleri

Sonraki Haber

Kripto Para Piyasasında Kurumsal Yatırımların Etkisi ve Solana, Injective Yorumları

İlgili Haberler