Bitcoin, CEEK, LUNA ve AVAX Coin Piyasa Beklentileri

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatı, ABD piyasalarının açılmasının ardından gelen olumlu haberle birlikte 26.900 dolara çıktı. Ancak, daha önce başarısız denemeler ve borsada satışa dönebilecek karlı binlerce BTC bulunması nedeniyle yatırımcılar temkinli davranıyor. Ayrıca, ETH ETF onayı haberi yatırımcıları heyecanlandırıyor ve BTC’nin 27.300 doların üzerinde kapanışlar yapması halinde altcoin yatırımcılarının risk iştahını artırabilir.

CEEK Coin son dönemde yeni tarihi dipler arıyor. Şu anda fiyatı 0,037 dolar olan CEEK Coin için, toparlanma ihtimali için 0,0384 dolar üzerinde kapanışlar gerekiyor.

LUNA Coin’in geleceği ise belirsiz. Terra ekosistemi geçen yıl bir yangın sonucu yerle bir oldu ve şu anda yeniden inşa sürecinde. Ancak, bu sürecin ne kadar süreceği belirsiz. Fiyatı 0,38 dolarlık bölgede dip olarak belirlendi ve 0,55 dolar bölgesine geri döndü. Fiyatın 0,5 dolar bölgesini koruması durumunda, yükselişin sürebileceği düşünülüyor.

AVAX Coin içinse kısa vadede yükseliş zor görünüyor. DeFi ve NFT alanındaki ilgi eksikliği nedeniyle token talebi düşüyor. Ancak AVAX Coin fiyatının 5 dolarlık bölgelere düşme riski azalıyor ve 9 dolar üzerinde kapanışlar yapması durumunda çift haneli fiyatlar mümkün olabilir.

Kaynak: https://coinstats.app/coins/avalanche-2/

Sonuç olarak, bu bilgiler yatırım tavsiyesi içermemekte ve kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve risk taşıdığı unutulmamalıdır. Yatırımcılar, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Kredi Platformu Lend, Ethereum Hizmetini Genişletiyor

Sonraki Haber

Facebook’un Yeni Hamlesi The Sandbox (SAND) Coin’e Can Veriyor

İlgili Haberler