Bitcoin Cash Fiyatı Yüzde 10 Artış Gösterdi: Balinalar BCH Biriktiriyor

Bitcoin Haber

Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin’in ilk hard forku olan kripto para biriminin fiyatı son 24 saatte yüzde 10 arttı. Bitcoin Cash, bu ay içinde yüzde 23 oranında değer kazanarak güçlü bir performans sergiledi. Son altı ayda ise yüzde 89,67 artışla dikkat çekti. Yılbaşından bu yana elde ettiği getiri yüzde 136,09 oldu.

Zincir üzeri veri sağlayıcısı Santiment’in analizlerine göre, kripto para balinaları büyük miktarlarda Bitcoin Cash biriktiriyor. 18 Eylül’de toplamda 3.74 milyon adet BCH tuttukları belirtilirken, bu miktarın 26 Eylül’e kadar 3.86 milyon BCH’ye çıktığı görüldü. Bu, balinaların 120 bin adet daha BCH alarak miktarı yükselttiği anlamına geliyor.

BCH’nin fiyatı geçtiğimiz üç ay boyunca düşüş trendindeydi ve bu dönemde yüzde 41 oranında değer kaybetti. Ancak şu anda 237,47 dolardan işlem görüyor ve bir talep bölgesi içinde destek buluyor. Önümüzdeki süreçte BCH’nin fiyatının daha da yükseleceği tahmin ediliyor.

BCH’nin teknik görünümüne bakıldığında, hem 20 günlük hem de 50 günlük üstel hareketli ortalamaların üzerinde seyrettiği görülüyor. MACD çizgisi 3,63’te dururken, 1,98’deki sinyal çizgisini aşıyor. Her iki çizginin de sıfır çizgisinin üzerinde seyretmesi önemli bir gösterge olarak değerlendiriliyor.

Son olarak, Göreceli Güç Endeksi (RSI) şu anda 64,84 seviyesinde bulunuyor. 14 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) ise 52 seviyesinde. Tüm bu göstergeler, önümüzdeki işlem seanslarında Bitcoin Cash’in fiyatında yükseliş olabileceğini işaret ediyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve Altcoinler İçin Yeni Ralli Eşiği: ABD’de Hükümet Kapanması

Sonraki Haber

Binance, Varlıklarını CommEX’e Devrederek Rusya Pazarından Çekildi

İlgili Haberler